Oszczędzasz 4%
PowerBank Apple Case do iPhone 6 i 6s biały
499,00  479,00 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 4%
PowerBank Apple Case do iPhone 6 i 6s grafitowy
499,00  479,00 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 4%
PowerBank Apple Etui Smart Battery Case do iPhone’a 7 — czarne
499,00  479,00 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 4%
PowerBank Apple Etui Smart Battery Case do iPhone’a 7 — białe
499,00  479,00 
Dostępność: W magazynie
PowerBank iWalk Extreme Trio 10000mAh złoty
289,00 
Dostępność: W magazynie
PowerBank iWalk Extreme Trio 10000mAh różowy
289,00 
Dostępność: W magazynie
PowerBank iWalk Scorpion 8000mAh biały
169,00 
Dostępność: Aktualnie niedostępny
PowerBank iWalk Scorpion 8000mAh żółty
169,00 
Dostępność: W magazynie
PowerBank iWalk Extreme Trio 5000mAh czarny
139,00 
Dostępność: Aktualnie niedostępny
PowerBank iWalk Extreme Trio 10000mAh srebrny
289,00 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 4%
PowerBank Apple Etui Smart Battery Case do iPhone’a 7 — (PRODUCT)RED
499,00  479,00 
Dostępność: W magazynie
PowerBank iWalk Extreme Trio 6000 mAh złoty
159,00 
Dostępność: W magazynie

Opinia Eksperta:

Wiktor Brzeziński

Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional
 Apple Certified Support Professional 10.12
Poznaj opinię naszych ekspertów. Pomożemy Ci wejść do świata Apple.
Przekażemy rzetelne informacje o nowościach. Z nami zawsze wybierzesz właściwy sprzęt.

Powerbanki to nowoczesne produkty pełniące funkcję zapasowych, zewnętrznych baterii do takich urządzeń jak smartfony, tablety oraz innego rodzaju gadżety z możliwością ładowania. Okażą się niezastąpione w momencie, gdy nie ma możliwości podłączenia urządzenia do sieci zasilania, więc sprawdzą się na wszelkiego rodzaju wycieczkach, długich wędrówkach, wyjazdach czy konferencjach. Dzięki powerbankom nigdy nie zabraknie Ci energii – uwiecznisz wspaniałe widoki z najdalszych zakątków świata i posłuchasz ulubionych kawałków podczas trekkingu w górach.

W ofercie sklepu znajdują się powerbanki o różnej pojemności oraz kształcie. Posiadamy urządzenia o pojemności 4000 mAH, smukłe i lekkie, kompatybilne z każdym modelem iPhone’a i iPada. Wygodny wskaźnik w każdej chwili dostarczy informacji o poziomie naładowania baterii.

Dla osób potrzebujących większej wydajności przygotowaliśmy powerbanki o pojemności 6000 mAH, dzięki którym ładowanie gadżetów odbywa się w ekspresowym tempie. Pozwalają one aż trzykrotnie naładować telefon, aparat czy tablet. Jest to doskonałe rozwiązanie na weekendowe wypady poza miasto. Ich obudowa wykonana jest z miękkich, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów, a zamontowane diody cały czas informują użytkownika o stanie akumulatora.

Z myślą o osobach ceniących sobie walory estetyczne kupowanych produktów, powerbanki dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych – od jasnych barw, po ciemne eleganckie kolory. Dysponujemy także produktami, których wygląd inspirowany jest filmami bądź postaciami z popkultury, takimi jak Superman czy Kapitan Ameryka.

Niewątpliwą zaletą powerbanków jest ich odporność na utratę zmagazynowanej energii związaną z wilgotnością, temperaturą czy upływem czasu. Złącza USB pozwalają na ładownie praktycznie dowolnego sprzętu, który został zaopatrzony w takie wejście, czyli czytników e-booków, odtwarzaczy mp3, słuchawek, przenośnych konsoli do gier, kamerek sportowych oraz wybranych typów laptopów.

Dla najbardziej wymagających przygotowaliśmy powerbanki o pojemności aż do 10000 mAH. Oferujemy produkty przeznaczone do zegarków Apple Watch oraz smartfonów Apple, wyposażone zarówno w kable Lightning, jak i USB bądź micro USB. W ofercie znajduje się także innowacyjne rozwiązanie PowerBank Apple Etui Smart Battery Case do iPhone’a 6 i 7. Produkt ten jest idealnym połączeniem trwałej ochrony telefonu i ładowarki. Dzięki niemu nie tylko zabezpieczysz swój telefon przed uszkodzeniem, ale będziesz mógł korzystać z jego funkcji znacznie dłużej.

Prawdziwym mistrzem pod względem wydajności jest PowerBank XTORM Discover o zawrotnej pojemności aż 17000 mAH. Dodatkowe gniazda USB oraz kabel Lightning pozwalają na ładowanie dwóch kompletnie różnych urządzeń.

Wszystkie powerbanki bez problemu zmieszczą się w torebce, kieszeni czy bagażu podręcznym. Są to urządzenia wykonane zgodnie z najnowszymi technologiami, więc całkowicie bezpieczne. Wyposażono je w wiele różnych zabezpieczeń przed spięciem, przegrzaniem czy niewłaściwym połączeniem kabli. Posiadają niezbędne certyfikaty, atesty oraz gwarancję producenta.