Ceny produktów w iDream.pl:

Karta upominkowa iTunes & App Store 150zł

Cena: 150,00 
Cena netto: 121,95 
Dostępność: w Salonach iDream

Karta upominkowa iTunes & App Store 100zł

Cena: 100,00 
Cena netto: 81,30 
Dostępność: w Salonach iDream

Opinia Eksperta:

Wiktor Brzeziński

Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional
 Apple Certified Support Professional 10.12
Poznaj opinię naszych ekspertów. Pomożemy Ci wejść do świata Apple.
Przekażemy rzetelne informacje o nowościach. Z nami zawsze wybierzesz właściwy sprzęt.

Bardzo wiele osób miewa kłopot z wyborem odpowiedniego prezentu na ważną okazję dla bliskiej osoby. Obecnie tradycyjne podarunki, takie jak dodatki, odzież, czy kosmetyki stają się coraz mniej popularne. Ich miejsce zastąpiły niezwykle uniwersalne produkty, takie jak karty podarunkowe m.in. do sklepów App Store i iTunes, które można zrealizować w celu zakupu wybranych aplikacji, sprzętu i akcesoriów. Karty weszły na polski rynek stosunkowo niedawno, ale zainteresowanie dostępem do nich jest naprawdę ogromne i wzrasta z dnia na dzień. Nic w tym dziwnego - karty dają naprawdę spore możliwości dla klientów, a wybór produktów do kupienia za ich pomocą jest wyjątkowo imponujący.

Karty podarunkowe do kupienia w naszym punkcie dostępne są w trzech wariantach cenowych: 50 zł, 100 zł oraz 150 zł. Mogą być realizowane w sklepach, takich jak iTunes Store, iBooks Store oraz App Store. Na odwrocie kart znajdują się szczegółowe instrukcje użycia karty na poszczególnych urządzeniach (iPhone'ach, iPad'ach, iPod touch'ach, a także komputerach Mac lub PC). Kartę można zrealizować w celu zakupu dostępnych aplikacji, filmów, programów TV, muzyki, gier oraz miejsca w usłudze iCloud.

Niezwykle popularne w ostatnim czasie karty podarunkowe dostępne w sklepie iDream stanowią doskonały pomysł na nietuzinkowy prezent z wielu okazji, takich jak urodziny, imieniny czy inne jubileusze. Sprawdzą się głównie w przypadku młodzieży i osób interesujących się na co dzień nowinkami technologicznymi oraz różnego rodzaju multimediami. Wręczając kartę podarunkową bliskim osobom, zyskujesz pewność, że za jej pomocą dokonają zakupu wyłącznie produktów, które są im naprawdę niezbędne. W ten sposób nie musisz obawiać się, że Twój podarunek okaże się w jakimś stopniu nietrafiony lub bezużyteczny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, a także zakupu oryginalnych kart podarunkowych do sklepów iTunes Store, iBooks i App Store, które z pewnością sprawią ogromną radość obdarowywanej osobie.