Oszczędzasz 33%
Czujnik ruchu Fibaro Motion Sensor (HomeKit) biały
Cena: 299,00  199,00 
Cena netto: 161,79 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 33%
Czujnik zalania Fibaro Flood Sensor (HomeKit) biały
Cena: 299,00  199,00 
Cena netto: 161,79 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 31%
Czujnik otwarcia drzwi / okna Fibaro Door or Window Sensor (HomeKit) biały
Cena: 259,00  179,00 
Cena netto: 145,53 
Dostępność: W magazynie
Button Flic bezprzewodowy przycisk sterowania aplikacjami czarny
Cena: 149,00 
Cena netto: 121,14 
Dostępność: W magazynie
Button Flic bezprzewodowy przycisk sterowania aplikacjami biały
Cena: 149,00 
Cena netto: 121,14 
Dostępność: W magazynie
Button Flic bezprzewodowy przycisk sterowania aplikacjami turkusowy
Cena: 149,00 
Cena netto: 121,14 
Dostępność: W magazynie
Withings / Nokia Thermo termometr z technologią HotSpot Sensor
Cena: 449,00 
Cena netto: 365,04 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 33%
KOOGEEK O1EU - inteligentna listwa zasilająca z obsługą HomeKit
Cena: 299,00  199,00 
Cena netto: 161,79 
Dostępność: Aktualnie niedostępny
VOCOlinc inteligentna żarówka LED E27
Cena: 109,00 
Cena netto: 88,62 
Dostępność: W magazynie
VOCOlinc Smart Light Strip listwa LED 2,5 m (16 mln kolorów)
Cena: 249,00 
Cena netto: 202,44 
Dostępność: W magazynie
VOCOlinc Smart Light Strip dodatkowa listwa LED 2 m (16 mln kolorów)
Cena: 139,00 
Cena netto: 113,01 
Dostępność: W magazynie
VOCOlinc Smart WI-FI Power Plug 230V
Cena: 149,00 
Cena netto: 121,14 
Dostępność: W magazynie

Opinia Eksperta:

Wiktor Brzeziński

Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional
 Apple Certified Support Professional 10.12
Poznaj opinię naszych ekspertów. Pomożemy Ci wejść do świata Apple.
Przekażemy rzetelne informacje o nowościach. Z nami zawsze wybierzesz właściwy sprzęt.

Inteligentne domy to standard przyszłości. Już teraz coraz więcej osób nie może wyobrazić sobie mieszkania bez zaawansowanych systemów sterujących posiadanymi urządzeniami. Tego typu dom znacząco wpływa na komfort użytkowania, zmniejszenie kosztów utrzymania oraz bezpieczeństwo przebywających w środku osób.

Prezentujemy akcesoria oraz dodatki, które poszerzą możliwości i uzupełnią działanie Twojego inteligentnego domu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Jest ona nieustannie aktualizowana o kolejne produkty, zgodnie z zapotrzebowaniem sygnalizowanym przez klientów, w związku z czym polecamy przeglądać stronę co jakiś czas lub zapisać się na newsletter.

Pozycją niezbędną do podniesienia poziomu bezpieczeństwa są czujniki. Posiadamy na stanie sensory pochodzące od Fibaro, wiodącej marki w rozwiązaniach do inteligentnych systemów domowych. Aktualnie udostępniamy czujniki ruchu, czujniki zalania i czujniki otwarcia drzwi lub okna. Wszystkie są kompatybilne z technologią Apple HomeKit i posiadają wbudowany Bluetooth low energy potrzebny do bezprzewodowej komunikacji z jednostką sterującą. Nowoczesne urządzenia pobierają dane z otoczenia (dotyczące temperatury, pojawiającego się ruchu niezależnie od źródła itp.), aby natychmiast zareagować zgodnie z potrzebami.

Czujnik Fibaro Door or Window okaże się niezwykle przydatny zwłaszcza rodzinom z małymi dziećmi. Sensor powiadamia użytkowników nie tylko o otwarciu drzwi zewnętrznych lub wewnętrznych, ale także np. szafek z lekami. Pozwala to na lepszą kontrolę tego, co się dzieje w domu, bez konieczności przebywania w konkretnym pomieszczeniu. Czujniki mogą również automatycznie włączać światło o zmierzchu, ogrzewanie przy spadku temperatury i zostać zaprogramowane na wiele innych sposobów.

Mieszkańcy współczesnych domów gromadzą na ogół wiele przedmiotów o małych rozmiarach – to nieuniknione przy rozwoju technologicznym. Dlatego jednym z najczęściej pojawiających się u każdego problemów jest zagubienie urządzeń lub przedmiotów osobistych, takich jak: telefony, tablety, piloty, zegarki Apple Watch itd. Aby uniknąć podobnych sytuacji, warto wyposażyć inteligentny dom w lokalizator Bluetooth. Odnalezienie zagubionej rzeczy stanie się wtedy banalnie proste. Chipolo Classic wysyła niedający zignorować się sygnał o natężeniu 92 dB, który wskazuje położenie iPhona, iPada i pozostałych zintegrowanych przez aplikację urządzeń. Zasięg działania lokalizatora to aż 60 m. Działa na wymienne baterie CR2025 wytrzymujących nawet 9 miesięcy pracy. Sam lokalizator jest niewielkich rozmiarów, zaledwie 0,5 cm na 3,5 cm, więc można go przypiąć np. do kluczy.

Oprócz tego polecamy uwadze wyrób medyczny – termometr Nokia Thermo, który można obsługiwać za pomocą aplikacji. Za pomocą jednego gestu wskazuje temperaturę ciała z dokładnością kliniczną ± 2º C.

Zachęcamy do przejrzenia całości oferty. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z akcesoriami do inteligentnego domu oraz pomożemy w wyborze. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.