Ceny produktów w iDream.pl:

Opinia Eksperta:

Wiktor Brzeziński

Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional
 Apple Certified Support Professional 10.12
Poznaj opinię naszych ekspertów. Pomożemy Ci wejść do świata Apple.
Przekażemy rzetelne informacje o nowościach. Z nami zawsze wybierzesz właściwy sprzęt.

Szeroka oferta produktowa

W sklepie internetowym iDream.pl można znaleźć wysokiej jakości zabawki, drony i innego rodzaju gadżety renomowanych, światowej klasy producentów, w tym m.in. Apple, DJI czy LaCie. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów, każdy klient znajdzie u nas produkt odpowiedni dla siebie.

Dyski przenośne, drony i stacje pogodowe

Nasz asortyment obejmuje m.in. zewnętrzne dyski przenośne LaCie Porsche Design, cechujące się eleganckim wyglądem, szybkością i solidnością wykonania. Dyski zapewniają bezpieczeństwo przechowywanych danych, a dzięki niewielkim rozmiarom nadają się również do łatwego przenoszenia. Oferowane przez nas dyski są kompatybilne z niemal wszystkimi modelami komputerów firmy Apple.

Proponujemy również wysokiej jakości, nowoczesne drony DJI oraz Parrot, przeznaczone zarówno dla osób rozpoczynających dopiero swą przygodę z dronami, jak i dla ludzi poszukujących profesjonalnego sprzętu m.in. do celów zawodowych. Proponowane przez nas drony Parrot i DJI wyposażone są w wiele funkcji, gwarantujących m.in. tryb inteligentnego lotu, dużą szybkość i zwrotność, jak również możliwość filmowania kamerą o wysokiej rozdzielczości.

Proponujemy także stacje pogodowe, umożliwiające szybkie i dokładne sprawdzenie jakości powietrza zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Nowoczesna technologia pozwala na bezprzewodowe połączenie z urządzeniami mobilnymi z systemem Android, a także iPodami, iPadami czy iPhone’ami.

Interaktywne systemy i kontrolery gier

W sklepie iDream.pl oferujemy również interaktywne systemy gier na iPady. W naszym asortymencie można znaleźć m.in. gry edukacyjne, rozbudzające wyobraźnię i kreatywność każdego malucha, uczące dziecko programowania, rysowania, przedsiębiorczości, matematyki czy fizyki. Proponujemy także gry służące przede wszystkim codziennej rozrywce, takie jak Osmo Hot Wheels czy inne.

Roboty interaktywne z myślą o dzieciach

W szerokiej ofercie proponowanych przez nas gadżetów, uda się znaleźć też kule Sphere Mini – małe roboty sterowane aplikacją, służące do urozmaicenia wielu gier i zabaw interaktywnych. Sprzedajemy również edukacyjne roboty Photon, rozwijające się wraz z dzieckiem, gwarantujące pociechom skuteczną naukę poprzez ciekawe eksperymenty i doświadczenia.

Nowe i oryginalne urządzenia oraz akcesoria

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są nowe i oryginalne, objęte wieloletnią gwarancją. Proponujemy akcesoria Apple w przyjaznych, konkurencyjnych cenach. Często organizujemy również akcje promocyjne, podczas których można kupić produkty z dodatkowymi rabatami.

Jeśli interesują Cię inne modele dronów, zabawek czy gadżetów kompatybilnych z systemem Apple, których nie posiadamy aktualnie w naszej ofercie, zachęcamy do kontaktu z nami. W miarę naszych możliwości, postaramy się sprowadzić dla Ciebie wybrany produkt na zamówienie. Jesteśmy dostępni dla klientów drogą mailową i telefoniczną. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w wyborze produktu najlepiej dopasowanego do konkretnych potrzeb.