Robot kulka Sphero SPRK sterowana iPadem, iPhonem, iPodem

Oszczędzasz 19%
Robot kulka Sphero SPRK

Cechy produktu:

 • Producent: Sphero
 • Gwarancja: 2 lata
IKRORSPPK
Sugerowana cena sprzedaży: 619,00 
Oszczędzasz: 120,00 zł (19%)
499,00 
Aktualnie niedostępny

Sphero SPRK

Dzięki połączeniu technologii z robotyką, Sphero SPRK uczy i inspiruje przyszłe pokolenie innowatorów i wynalazców. Programowanie nie jest łatwe, ale teraz nie musisz być inżynierem, aby nauczyć swoje dziecko podstaw tej dziedziny. Wszystko czego potrzebujesz to Sphero SPRK.

Zabawa jest najlepszym nauczycielem

Sphero to producent zdalnie sterowanych zabawek uwielbianych zarówno przez dzieci, jak i dorosłych na całym świecie. Ale to nie wszystko. Dzięki połączeniu technologii z robotyką, Sphero SPRK uczy i inspiruje przyszłe pokolenie innowatorów i wynalazców. Programowanie nie jest łatwe, ale teraz nie musisz być inżynierem, aby nauczyć swoje dziecko podstaw tej dziedziny. Wszystko czego potrzebujesz to Sphero SPRK.
Sphero SPRK to rozwiązanie które poprzez zabawę pozwala na naukę podstaw programowania, kodowania i robotyki. Zaawansowany robot-kulka oraz aplikacja zgodna z systemami iOS i Android, tworzą idealny zestaw do nauki programowania wizualnego oraz kodowania, z możliwością natychmiastowej interakcji tworzonego programu ze Sphero SPRK.

Programowanie jest proste!

Do dyspozycji mamy szereg funkcji, zdarzeń, efektów wraz z intuicyjnym, graficznym środowiskiem obiektowego programowania, które dostarcza bezpłatna aplikacja SPRK dostępna dla systemów iOS oraz Android. Układając kolejne zdarzenia jakie może wykonać Sphero SPRK w sposób wizualny tworzymy program, którego kolejne linie kodu tworzy sama aplikacja SPRK umożliwiając jego podgląd na oddzielnej, dedykowanej zakładce w aplikacji. Każdemu ze zdarzeń możemy dopisać konkretne wartości (np. kolor świecenia diod, szybkość ruchu kulki, jego kierunek itp.), a co najważniejsze, na każdym etapie programowania możemy sprawdzić jaki będzie efekt końcowy, w jaki sposób tworzony program wpływa na poszczególne elementy z jakich zbudowany jest Sphero.

Gotowe scenariusze lekcji

Sphero SPRK z jednej strony uczy systematyki i metodologii programowania – od idei, poprzez planowanie, programowanie robotyki, z drugiej zaś stanowi świetną zabawę.

Dostępnych jest szereg gotowych programów oraz przykładów wykorzystania Sphero SPRK w edukacji, a nawet kilkanaście przykładowych scenariuszy lekcji.

Sphero SPRK to rozwiązania dla nowoczesnych szkół, w których duży nacisk kładzie się na edukację zgodną z aktualnie dostępną technologią. To rozwiązanie, które łączy elementy informatyki, mobilnych rozwiązań, robotyki oraz coraz popularniejszej rozszerzonej rzeczywistości. Podstawy programowania Sphero z możliwością interakcji z otaczającym nas światem stanowią świetne podstawy do późniejszego rozwijania wiedzy w tym kierunku.

Podstawowe lekcje

Od obliczania pola powierzchni do procentów. W trakcie podstawowych lekcji poznajemy podstawy matematyki oraz naukę poprzez programowanie. Program SPRK rozpoczynamy od MacroLab – aplikacji do programowania wizualnego. Po ukończeniu 5 lekcji MacroLab, uczniowie są gotowi do lekcji opartych o OrbBasic – wydajnej aplikacji wykorzystującej programowanie w trybie tekstowym. 8 lekcji jest zgodnych z krajowym jednolitym programem nauczania 3., 4., i 5. stopnia.

Wyzwania

Po ukończeniu lekcji podstawowych, uczniowie mogą się zmierzyć z głównymi wyzwaniami. 4 eksperymenty wspomagają umiejętność twórczego rozwiązywania problemów i pracy zespołowej. Uczestnicy wymyślają, projektują i budują urządzenia bazujące na Sphero i programach, które napisali w grupie. Po przedstawieniu swojego dzieła całej klasie, rozpoczynana jest otwarta dyskusja, mająca na celu ujawnienie, jakie czynniki spowodowały wybór wykorzystanych rozwiązań w celu osiągnięcia konkretnych celów.

Dostosowane do każdego wieku i poziomu umiejętności

Sphero SPRK jest przeznaczone dla użytkowników w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Początkujący użytkownicy bez trudu opanują najprostsze funkcje, żeby w późniejszym czasie przenosić swoją zabawę ze Sphero SPRK na coraz wyższy poziom.

Wszystkie produkty

Producent:
Sphero
Gwarancja:
2 lata
Raty Santander Wylicz ratę
 • szybka decyzja kredytowa i minimum formalności – bez poręczycieli i bez skomplikowanego dokumentowania tożsamości i źródła dochodów;
 • brak konieczności wpłaty własnej;
 • możliwość rozłożenia kredytu nawet do 48 równych rat miesięcznych;
 • opcja łączenia różnych źródeł dochodów – w tym współmałżonka;
 • zabezpieczenie spłaty rat na wypadek utraty pracy.
Raty Credit Agricole Wylicz ratę
 • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty;
 • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie;
 • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł;
 • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa;
 • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu.
Leasing PKO

Leasing już od: 2460 zł

 • błyskawiczny proces on-line w wersji TURBO;
 • możliwość złożenia wniosku dosłownie w każdej chwili – 24/7;
 • wygodne podpisanie umowy (kurier lub bezpośrednio w Salonie iDream, tuż przed odbiorem sprzętu);
 • brak konieczności wpłaty własnej;
 • ubezpieczenie majątkowe sprzętu, które chroni przedmioty leasingu przez cały okres umowy oraz jeden miesiąc po jej zakończeniu.
Leasing Genke

Leasing już od: 1845 zł

 • sprawna, kompetentna i szybka obsługa transakcji leasingowej;
 • stałe i niezmienne raty leasingowe, które zapewniają bezpieczeństwo planowania i kontrolę wydatków;
 • wygodna spłata rat leasingowych za pomocą „polecenia zapłaty”;
 • atrakcyjne warunki ubezpieczenia leasingu;
 • minimum formalności w procedurze uproszczonej*.

Oryginalne produkty marki Apple
Oryginalne produkty
marki Apple
11 lokalizacji w Polsce
11 lokalizacji
w Polsce
30 zł na pierwsze zakupy
30 zł
na pierwsze zakupy
Darmowa dostawa
Darmowa
dostawa
Wysyłka w 24 godziny
Wysyłka w
24 godziny
Mamy bzika na punkcie jabłek
Mamy bzika
na punkcie Apple