Oszczędzasz 33%
Czujnik ruchu Fibaro Motion Sensor (HomeKit) biały
Cena: 299,00  199,00 
Cena netto: 161,79 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 33%
Czujnik zalania Fibaro Flood Sensor (HomeKit) biały
Cena: 299,00  199,00 
Cena netto: 161,79 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 31%
Czujnik otwarcia drzwi / okna Fibaro Door or Window Sensor (HomeKit) biały
Cena: 259,00  179,00 
Cena netto: 145,53 
Dostępność: W magazynie
Button Flic bezprzewodowy przycisk sterowania aplikacjami czarny
Cena: 149,00 
Cena netto: 121,14 
Dostępność: W magazynie
Button Flic bezprzewodowy przycisk sterowania aplikacjami biały
Cena: 149,00 
Cena netto: 121,14 
Dostępność: W magazynie
Button Flic bezprzewodowy przycisk sterowania aplikacjami turkusowy
Cena: 149,00 
Cena netto: 121,14 
Dostępność: Aktualnie niedostępny
Robot edukacyjny Photon
Cena: 799,00 
Cena netto: 649,59 
Dostępność: W magazynie
Withings / Nokia Body + Inteligentna waga łazienkowa - biała
Cena: 449,00 
Cena netto: 365,04 
Dostępność: W magazynie
Withings / Nokia Body + Inteligentna waga łazienkowa - czarna
Cena: 449,00 
Cena netto: 365,04 
Dostępność: W magazynie
Withings / Nokia Thermo termometr z technologią HotSpot Sensor
Cena: 449,00 
Cena netto: 365,04 
Dostępność: W magazynie
Inteligentna mata Withings Sleep do monitorowania jakości snu i sterowania domem
Cena: 449,00 
Cena netto: 365,04 
Dostępność: Wysyłamy w 2-4 dni
Bezprzewodowy ciśnieniomierz Withings / Nokia (wyrób medyczny)
Cena: 449,00 
Cena netto: 365,04 
Dostępność: W magazynie

Opinia Eksperta:

Wiktor Brzeziński

Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional
 Apple Certified Support Professional 10.12
Poznaj opinię naszych ekspertów. Pomożemy Ci wejść do świata Apple.
Przekażemy rzetelne informacje o nowościach. Z nami zawsze wybierzesz właściwy sprzęt.

Akcesoria z obsługą aplikacji to różnorodne produkty współpracujące z takimi urządzeniami jak iPad, iPhone czy Mac, ale nie tylko. Część z nich została wyposażona w łączność Bluetooth, dzięki czemu stała się bardziej mobilna. Produkty są przeznaczone dla osób w każdym wieku, nie zabraknie również przedmiotów skierowanych do najmłodszych. Wśród nich największą popularnością cieszą się szczególnie gry edukacyjne, rozwijające wyobraźnie i liczne umiejętności. To doskonała forma rozrywki, która pokazuje że korzystanie z urządzeń elektronicznych może pozytywnie wpływać na rozwój dzieci. Mogą one skorzystać chociażby z gry edukacyjnej z drewnianymi cyferkami na tablet bądź gry do nauki programowania poprzez tworzenie muzyki. Ich obsługa jest banalnie prosta, a gwarantuje świetną zabawę dla całej rodziny.

Akcesoria z obsługą aplikacji to także przedmioty codziennego użytku, udoskonalone o zastosowanie nowoczesnych technologii. Sprawia to, że stają się jeszcze bardziej funkcjonalne. W tej grupie znajdują się m.in. wagi łazienkowe z Bluetooth. Nie są to jednak typowe wagi, ponieważ odgrywają rolę inteligentnego analizatora, który pomaga kontrolować masę ciała. Dzięki niemu możliwa jest weryfikacja ilości tkanki tłuszczowej, poziomu wody w organizmie, a nawet masy mięśniowej. Równie przydatne mogą okazać się lokalizatory Bluetooth. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które mają tendencję do gubienia swoich rzeczy, np. kluczy. Wystarczy przypiąć lokalizator do wybranego przedmiotu, a następnie sparować z aplikacją. Od teraz znalezienie najdrobniejszych elementów nie będzie stanowić żadnego problemu. Przy użyciu jednego przycisku uruchamia się głośny alarm. Co ciekawe, lokalizator działa w obie strony. Można go więc przycisnąć dwa razy, aby odnaleźć swojego iPhona. Aplikacja działa nawet w sytuacji, gdy telefon jest wyciszony.

Akcesoria z obsługą aplikacji pozwalają również na zarządzanie całym domem. Jak to możliwe? Do tego celu warto wybrać chociażby inteligentną matę do sterowania kilkoma strefami w mieszkaniu. Na czym polega jej działanie? Podkładka umieszczona pod telefonem umożliwia zmianę oświetlenia oraz ogrzewania. Teraz można wyłączyć światło bez wstawania z łóżka. To bardzo dobre rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Wszelkiego akcesoria tego rodzaju powstały po to, aby ułatwiać codzienne życie. W obecnych czasach, gdzie każdy dysponuje przynajmniej jednym urządzeniem mobilnym, powstaje coraz więcej, praktycznych aplikacji, z których warto korzystać. My poszliśmy o krok dalej i proponujemy ciekawe produkty przeznaczone do użytku przez dzieci oraz dorosłych. Część z nich zapewnia zabawę na długie godzinny, inne ułatwiają wykonywanie wielu czynności. Ich cecha wspólna to fakt, że działanie zapewnia im specjalna aplikacja instalowana na urządzeniu mobilnym i nie tylko (iPhone, iPad, Mac, itd.). Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz najnowocześniejsze rozwiązania, dostępne na rynku technologicznym.