Monitor temperatury i wilgotności / Stacja pogodowa Eve Degree
Cena: 319,00 
Cena netto: 259,35 
Dostępność: W magazynie
Monitor jakości powietrza, temperatury i wilgotności w pomieszczeniu Eve Room
Cena: 449,00 
Cena netto: 365,04 
Dostępność: W magazynie
Przenośna lampka LED sterowana aplikacją Eve Flare
Cena: 449,00 
Cena netto: 365,04 
Dostępność: W magazynie
Bezprzewodowy ciśnieniomierz z funkcją pomiaru EKG i cyfrowym stetoskopem Withings BPM Core (wyrób medyczny)
Cena: 1 099,00 
Cena netto: 893,50 
Dostępność: Wysyłamy w 4-6 tygodni
Muzyczne pierścienie Sphero Specdrums
Cena: 449,00 
Cena netto: 365,04 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 13%
Czujnik czadu Fibaro CO Sensor (HomeKit) biały
Cena: 399,00  349,00 
Cena netto: 283,74 
Dostępność: W magazynie
Inteligentna wtyczka Fibaro Wall Plug (HomeKit) biała
Cena: 299,00 
Cena netto: 243,09 
Dostępność: W magazynie
Zestaw Fibaro The Heat Controller Starter Pack - głowica termostatyczna + czujnik temperatury (HomeKit) biały
Cena: 399,00 
Cena netto: 324,39 
Dostępność: Aktualnie niedostępny
Głowica termostatyczna Fibaro The Heat Controller (HomeKit) biała
Cena: 349,00 
Cena netto: 283,74 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 11%
Fibaro Single Switch (HomeKit) biały
Cena: 279,00  249,00 
Cena netto: 202,44 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 23%
Bezprzewodowy kontroler scen Fibaro The Button (HomeKit) biały
Cena: 259,00  199,00 
Cena netto: 161,79 
Dostępność: W magazynie
Waga Withings / Nokia Body Cardio z analizą składu masy ciała oraz pomiarem tętna - biała
Cena: 649,00 
Cena netto: 527,64 
Dostępność: Aktualnie niedostępny

Opinia Eksperta:

Wiktor Brzeziński

Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional
 Apple Certified Support Professional 10.12
Poznaj opinię naszych ekspertów. Pomożemy Ci wejść do świata Apple.
Przekażemy rzetelne informacje o nowościach. Z nami zawsze wybierzesz właściwy sprzęt.

Akcesoria z obsługą aplikacji to różnorodne produkty współpracujące z takimi urządzeniami jak iPad, iPhone czy Mac, ale nie tylko. Część z nich została wyposażona w łączność Bluetooth, dzięki czemu stała się bardziej mobilna. Produkty są przeznaczone dla osób w każdym wieku, nie zabraknie również przedmiotów skierowanych do najmłodszych. Wśród nich największą popularnością cieszą się szczególnie gry edukacyjne, rozwijające wyobraźnie i liczne umiejętności. To doskonała forma rozrywki, która pokazuje że korzystanie z urządzeń elektronicznych może pozytywnie wpływać na rozwój dzieci. Mogą one skorzystać chociażby z gry edukacyjnej z drewnianymi cyferkami na tablet bądź gry do nauki programowania poprzez tworzenie muzyki. Ich obsługa jest banalnie prosta, a gwarantuje świetną zabawę dla całej rodziny.

Akcesoria z obsługą aplikacji to także przedmioty codziennego użytku, udoskonalone o zastosowanie nowoczesnych technologii. Sprawia to, że stają się jeszcze bardziej funkcjonalne. W tej grupie znajdują się m.in. wagi łazienkowe z Bluetooth. Nie są to jednak typowe wagi, ponieważ odgrywają rolę inteligentnego analizatora, który pomaga kontrolować masę ciała. Dzięki niemu możliwa jest weryfikacja ilości tkanki tłuszczowej, poziomu wody w organizmie, a nawet masy mięśniowej. Równie przydatne mogą okazać się lokalizatory Bluetooth. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które mają tendencję do gubienia swoich rzeczy, np. kluczy. Wystarczy przypiąć lokalizator do wybranego przedmiotu, a następnie sparować z aplikacją. Od teraz znalezienie najdrobniejszych elementów nie będzie stanowić żadnego problemu. Przy użyciu jednego przycisku uruchamia się głośny alarm. Co ciekawe, lokalizator działa w obie strony. Można go więc przycisnąć dwa razy, aby odnaleźć swojego iPhona. Aplikacja działa nawet w sytuacji, gdy telefon jest wyciszony.

Akcesoria z obsługą aplikacji pozwalają również na zarządzanie całym domem. Jak to możliwe? Do tego celu warto wybrać chociażby inteligentną matę do sterowania kilkoma strefami w mieszkaniu. Na czym polega jej działanie? Podkładka umieszczona pod telefonem umożliwia zmianę oświetlenia oraz ogrzewania. Teraz można wyłączyć światło bez wstawania z łóżka. To bardzo dobre rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Wszelkiego akcesoria tego rodzaju powstały po to, aby ułatwiać codzienne życie. W obecnych czasach, gdzie każdy dysponuje przynajmniej jednym urządzeniem mobilnym, powstaje coraz więcej, praktycznych aplikacji, z których warto korzystać. My poszliśmy o krok dalej i proponujemy ciekawe produkty przeznaczone do użytku przez dzieci oraz dorosłych. Część z nich zapewnia zabawę na długie godzinny, inne ułatwiają wykonywanie wielu czynności. Ich cecha wspólna to fakt, że działanie zapewnia im specjalna aplikacja instalowana na urządzeniu mobilnym i nie tylko (iPhone, iPad, Mac, itd.). Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz najnowocześniejsze rozwiązania, dostępne na rynku technologicznym.