Ładowarka samochodowa eSTUFF 2.4 A czarna
59,00 
Dostępność: W magazynie
Ładowarka samochodowa Energizer USB 2w1 MFI czarna
99,00 
Dostępność: W magazynie
Uchwyt rowerowy iOttie Active Edge - zielony
169,00 
Dostępność: W magazynie
Stabilizator DJI Osmo Mobile 2 gimbal ręczny
649,00 
Dostępność: W magazynie
Uchwyt samochodowy iOttie Easy One Touch 4 czarny
129,00 
Dostępność: W magazynie

Opinia Eksperta:

Wiktor Brzeziński

Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional
 Apple Certified Support Professional 10.12
Poznaj opinię naszych ekspertów. Pomożemy Ci wejść do świata Apple.
Przekażemy rzetelne informacje o nowościach. Z nami zawsze wybierzesz właściwy sprzęt.

Akcesoria do samochodu składają się na bogatą propozycję praktycznych przedmiotów, przydatnych podczas jazdy autem. Sprawdzą się w czasie codziennych podróży, jak również dalekich wyjazdów. Cechuje je przede wszystkim wygoda i funkcjonalność. Dedykowane są wszystkim osobom, którym zależy na zwiększeniu komfortu jazdy. Umożliwiają łatwe nawigowanie pojazdem, prowadzenie rozmów przez telefon czy korzystanie z urządzeń mobilnych.

Jakie akcesoria do auta zasługują na szczególną uwagę? Z pewnością każdy kierowca doceni specjalny uchwyt samochodowy z możliwością szybkiego ładowania. Jego budowa została zaplanowana w taki sposób, aby z łatwością dopasował się do smartfona, niezależnie od jego modelu oraz rozmiaru. Ten praktyczny gadżet z pewnością przyda się podczas codziennego poruszania się po mieście, jak i poza nim. Dzięki temu można korzystać bezproblemowo z nawigacji GPS czy ustawić rozmowę na tryb głośnomówiący.

Uchwyty dostępne w naszym sklepie umożliwiają zwolnienie blokady jednym ruchem ręki, co jest niezwykle wygodne podczas prowadzenia auta, kiedy cała uwaga powinna zostać skupiona na pokonywanej trasie. W zestawie wraz z uchwytem znajduje się zazwyczaj dodatkowy kabel USB. W naszej propozycji można znaleźć zróżnicowane uchwyty samochodowe. Większość z nich montuje się do kratki nawiewu, dzięki czemu pozostają w zasięgu ręki oraz wzroku. Ciekawą propozycję stanowią również uchwyty na tablet.

Nie tylko uchwyt okaże się praktycznym gadżetem do samochodu. Kierowcy chętnie sięgają również po nowoczesną ładowarkę samochodową. Dlaczego warto w nią zainwestować? Przy jej użyciu można szybko naładować liczne urządzenia, jak chociażby iPhone, iPad czy iPod. Dołączony do niej kabel zapewnia ładowanie oraz synchronizację urządzeń z portem Lightning. Dla zwiększenia wygody proponujemy aż dwa porty USB, dzięki którym możliwe będzie jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń, a co więcej - odpowiednie zabezpieczenia chronią ładowane urządzenia przed przepięciami. Rozładowany telefon na trasie nie będzie już stanowić problemu, dzięki czemu bez większych trudności można dojechać do miejsca docelowego bądź w trakcie jazdy przeprowadzić ważne rozmowy.

Akcesoria do samochodu, które znajdują się w propozycji iDream to połączenie wysokiej funkcjonalności z estetycznym wyglądem. Większość tego rodzaju przedmiotów cechuje minimalizm i elegancja. Zazwyczaj występują w kolorze czarnym lub białym, a ich niewielki rozmiar jest jednocześnie bardzo poręczny. Akcesoria samochodowe przydadzą się każdemu kierowcy, okażą się więc doskonałym prezentem na wiele okazji. U nas można znaleźć wiele modeli w przystępnych cenach. Dużą zaletę stanowi również bogaty wybór akcesoriów od znanych producentów, co sprawia, że łatwo dopasować przedmioty do konkretnego rodzaju pojazdu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem nowoczesnych akcesoriów do auta, zwłaszcza że znaczna część z nich podlega obniżce cenowej, co czyni zakupy jeszcze atrakcyjniejszymi. Na nasze towary udzielamy gwarancji. Oferujemy także oryginalne produkty marki Apple.