Apple zasilacz USB o mocy 5 W
99,00 
Dostępność: W magazynie
Apple przewód ze złącza Lightning na USB (1 m)
99,00 
Dostępność: W magazynie
Apple przejściówka ze złącza Lightning na złącze micro-USB
99,00 
Dostępność: W magazynie
Apple przejściówka ze złącza Lightning na złącze USB aparatu
149,00 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 30%
Apple Przejściówka ze złącza 30-PIN do VGA
99,00  69,00 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 25%
Apple Przejściówka złącza 30-PIN do cyfrowego AV
199,00  149,00 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 8%
Przejściówka ze złącza Lightning na cyfrowe AV Apple
249,00  229,00 
Dostępność: W magazynie
Oszczędzasz 10%
Apple Zasilacz USB 12 W
99,00  89,00 
Dostępność: W magazynie
Apple Przewód ze złączem Lightning na USB 0,5 m
99,00 
Dostępność: W magazynie
Apple Lightning na 30-Pin Adapter 0,2 m
199,00 
Dostępność: W magazynie
program-ochronny
Oszczędzasz 15%
Apple Przewód zespolonego AV
199,00  169,00 
Dostępność: W magazynie
Apple przewód ze złącza Lightning na USB (2 m)
149,00 
Dostępność: W magazynie

Opinia Eksperta:

Wiktor Brzeziński

Store Manager Kielce iDream Apple Premium Reseller
 Apple Product Professional
 Apple Certified Support Professional 10.12
Poznaj opinię naszych ekspertów. Pomożemy Ci wejść do świata Apple.
Przekażemy rzetelne informacje o nowościach. Z nami zawsze wybierzesz właściwy sprzęt.

iPady to świetne, poręczne urządzenia, z których można korzystać właściwie wszędzie. Z tego względu użytkownicy często zabierają je w podróż, a nawet na zwykły spacer. Niewielkie rozmiary sprzyjają korzystaniu z nich również na zewnątrz. W podobnych sytuacjach bywają jednak narażone na niesprzyjającą pogodę, przypadkowe uderzenia czy inne czynniki mogące im potencjalnie zaszkodzić. Aby uniknąć zabrudzenia lub zniszczenia sprzętu, warto zdecydować się na etui, obudowę lub nakładkę.

Posiadamy w ofercie akcesoria ochronne w rożnych kolorach, przeznaczone specjalnie do konkretnych modeli iPada. Zabezpieczają one sprzęt, a w wielu przypadkach zapewniają także dodatkowe funkcje. Np. niektóre etui można ułożyć w taki sposób, aby iPad samodzielnie stał, co przydaje się do oglądania filmów. Z kolei nakładka Smart Cover automatycznie budzi i usypia iPada w momencie jej otwierania lub zamykania.

Jedną z najczęstszych potrzeb w trakcie długiej podróży z tabletami jest konieczność ich ładowania. W takim przypadku ogromnym udogodnieniem może okazać się powerbank. Duża pojemność urządzenia (10000 mAh) umożliwia ładowanie nawet trzech różnych urządzeń. To znacznie wydłuża przyjemność wynikającą z korzystania ze sprzętów w momencie braku dostępu do zasilania. Na stanie posiadamy także powerbanki o mniejszej pojemności – wedle potrzeb.

Ponadto szczególnej uwadze polecamy także inne akcesoria do iPadów, takie jak przejściówki, ładowarki samochodowe oraz sieciowe, kable ze złączem Lightning na USB, Apple Pencile oraz wymienne do nich końcówki, dodatkowe zasilacze, przewody zespolone AV, stacje dokujące i wiele innych. Z pewnością znajdzie się tu coś, co poszerzy możliwości posiadanego iPada.

Większość akcesoriów przeznaczona jest do konkretnych modeli iPadów. Prosimy o zaznajomienie się z opisem przed dokonaniem wyboru.

Zainteresowanych akcesoriami do iPadów zachęcamy do zakupów poprzez nasz serwis internetowy. Wysyłka zamówienia może odbyć się nawet następnego dnia! Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w razie wystąpienia pytań odnośnie oferty lub konkretnych produktów.