Apple Airport Time Capsule 3TB

program-ochronny

Cechy produktu:

 • Gwarancja producenta: 1 rok
ME182Z-A
Wycofany ze sprzedaży
Cena netto: 0,00 
Aktualnie niedostępny
Produkt aktualnie niedostępny. Czekamy na dostawę.

AirPort Time Capsule

Nawet trzykrotnie szybsze Wi-Fi. Archiwum w nowym kształcie.

Nie pozwól, by wspomnienia zniknęły z Twojego życia. Zarchiwizuje je AirPort Time Capsule - bezprzewodowy dysk twardy, który doskonale współpracuje z aplikacją Time Machine w systemie OS X. AirPort Time Capsule to również w pełni funkcjonalna stacja bazowa Wi-Fi z najnowszą technologią 802.11ac, działająca jednocześnie w dwóch zakresach.

Automatyczna bezprzewodowa archiwizacja

Klikasz raz i już masz.

AirPort Time Capsule to połączenie superszybkiej stacji bazowej Wi-Fi i łatwego w obsłudze urządzenia do archiwizacji danych. Archiwizacja danych nigdy nie była prostsza. Wystarczy raz skonfigurować AirPort Time Capsule, aby nie martwić się o nic więcej. Urządzenie współpracuje z aplikacją Time Machine w systemie OS X, by automatycznie i bezprzewodowo archiwizować dane z Twojego komputera Mac. Już nie musisz się martwić, że stracisz coś ważnego. Wszystkie zdjęcia. Wszystkie pliki. Wszystkie piosenki. Zapisywane są nawet wszystkie aplikacje i ustawienia w systemie OS X. AirPort Time Capsule archiwizuje je wszystkie.

Time Capsule

Pracownicy Apple stworzyli szybszy wehikuł czasu.

Stacja AirPort Time Capsule została stworzona do płynnej współpracy z aplikacją Time Machine w systemie OS X Leopard lub późniejszym. Ale przede wszystkim do ochrony Twoich danych. Oba narzędzia są niezwykle inteligentne - po wykonaniu pierwszej kopii zapasowej archiwizowane są tylko te pliki, które zostały zmienione. A archiwizacja przebiega automatycznie, bezprzewodowo i jako czynność w tle. Time Machine stale archiwizuje wszystkie dane z Twojego komputera w postaci wielu różnych wersji. Dlatego możesz bez problemu uzyskać do nich dostęp i przywrócić poprzednie wersje poszczególnych plików, folderów czy nawet całej zawartości Twojego komputera. A dzięki zupełnie nowej i superszybkiej sieci Wi-Fi 802.11ac archiwizacja w AirPort Time Capsule jest teraz szybsza.

Na wszelki wypadek. Na każdy Twój Mac.

Masz wiele komputerów w domu lub biurze? Korzystając z sieci bezprzewodowej, AirPort Time Capsule archiwizuje i przechowuje pliki znajdujące się na Twoich komputerach Mac. Nie musisz już podłączać zewnętrznego napędu do każdego komputera, z którego chcesz skopiować dane. AirPort Time Capsule wykonuje wszystkie niezbędne czynności za Ciebie. Dane z Twoich komputerów są stale archiwizowane - automatycznie i bezprzewodowo.

Dość miejsca na wszystko. I jeszcze trochę.

AirPort Time Capsule to miejsce przygotowane z myślą o wszystkich Twoich danych. Napęd dysku twardego o imponującej pojemności 3 TB zapewnia wystarczającą ilość miejsca i pełne bezpieczeństwo. A zatem niezależnie od tego, czy masz do skopiowania 250 czy 250 000 utworów, miejsca Ci nie zabraknie.

Nawet trzykrotnie szybsza stacja bazowa Wi-Fi

Interfejs bezprzewodowy następnej generacji już tu jest.

802.11ac Teraz to się nazywa prędkość.

AirPort Time Capsule to nie tylko bezprzewodowy dysk twardy, ale również w pełni funkcjonalna stacja bazowa Wi-Fi z najnowszą trzystrumieniową technologią 802.11ac. Teraz dane możesz przesyłać z prędkością do 1,3 Gb/s - trzy razy szybciej niż w przypadku standardu 802.11n. Oznacza to, że sieć Wi-Fi jest nawet trzy razy szybsza. Możesz też korzystać z dwukrotnie szerszych kanałów, tj. 80 MHz, które udostępniają więcej miejsca do szybszego przepływu jeszcze większej ilości danych. Jeśli korzystasz z urządzeń obsługujących standard 802.11a/b/g/n, AirPort Time Capsule maksymalnie zwiększy szybkość również tych połączeń. Teraz tylko musisz zdecydować, w jaki sposób wykorzystasz tę dodatkową prędkość.

Jednoczesna obsługa dwóch zakresów.

AirPort Time Capsule pracuje jednocześnie w dwóch zakresach częstotliwości Wi-Fi 802.11ac. Oznacza to, że przesyła dane zarówno na częstotliwości 2,4 GHz, jak i 5 GHz. Każde z Twoich urządzeń bezprzewodowych automatycznie korzysta z najlepszego dostępnego zakresu częstotliwości osiągając maksymalną możliwą szybkość transmisji.

Kierowanie wiązki. Trafione rozwiązanie dla Twojego sprzętu.

Technologii 802.11ac towarzyszy zestaw inteligentnych i wydajnych anten kierujących wiązki. Większość anten stacji bazowych emituje stały i jednolity sygnał Wi-Fi we wszystkich kierunkach. Ale zestaw anten kierujących wiązki sygnału robi coś więcej - lokalizuje położenie urządzenia 802.11ac w sieci. Następnie stacja AirPort Time Capsule wysyła sygnał ukierunkowany na to urządzenie. W rezultacie sygnał Wi-Fi jest mocniejszy, czystszy i szybszy.

Time Capsule

Łatwa konfiguracja

Z pudełka do sieci, raz-dwa.

Ze stacją AirPort Time Capsule uruchomienie nowej sieci Wi-Fi zajmie Ci mniej czasu - i będzie kosztowało mniej wysiłku - niż zaparzenie herbaty. A to za sprawą asystenta ustawień wbudowanego w system iOS oraz Narzędzia AirPort w systemie OS X. Gdy tylko podłączysz AirPort Time Capsule do zasilania i do modemu DSL lub kablowego, możesz przystąpić do wykonywania prostych instrukcji wyświetlanych na ekranie komputera lub urządzenia z systemem iOS. Nie musisz wykonywać żadnych skomplikowanych czynności ani poznawać technicznej terminologii. Asystent ustawień robi wszystko za Ciebie.

Time Capsule

Współdzielenie dysku i drukarki

Twoja bezprzewodowa wieża kontrolna.

Udostępniaj dodatkowy dysk twardy. Bezpiecznie.

AirPort Time Capsule oferuje nie tylko pamięć masową o pojemności 3 TB, ale też bezpieczne udostępnianie każdego zewnętrznego dysku twardego z interfejsem USB w Twojej sieci Wi-Fi. A także bezpieczny dostęp do niego za pośrednictwem Internetu. Tak więc zarówno użytkownicy komputerów Mac, jak i PC mogą od razu przeglądać dokumenty, nagrania wideo, zdjęcia czy inne pliki.

Drukuj bez kabli.

Port USB 2 w AirPort Time Capsule to idealny sposób na udostępnianie drukarki w sieci bezprzewodowej. Wystarczy ją podłączyć, aby każda osoba korzystająca z sieci mogła drukować na centralnie udostępnionej drukarce. Bezprzewodowo, rzecz jasna*.

*Drukowanie bezprzewodowe przez USB wymaga zgodnej drukarki i możliwe jest w systemie OS X 10.2.7 lub nowszej wersji, a także w systemie Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) lub Windows 8.

Time Capsule

Zgodność i bezpieczeństwo.

Bezpieczniejszy Internet dla wszystkich.

AirPortBezpieczna i niezawodna droga do Internetu.

AirPort Time Capsule zawiera wbudowaną zaporę, która tworzy skuteczną barierę między Twoją siecią a Internetem, chroniąc dane przed atakami. Podczas wstępnej konfiguracji stacji AirPort Time Capsule zapora sieciowa włącza się automatycznie. A Ty możesz bez obaw surfować w Internecie.

AirPortNiech goście poczują się jak w domu ze stworzoną dla nich siecią Wi-Fi.

Sieć użyczana to funkcja umożliwiająca skonfigurowanie osobnej sieci Wi-Fi tylko dla gości. Taka sieć może być zabezpieczona innym hasłem niż Twoja sieć główna albo otwarta dla wszystkich. Sieć użyczana zapewnia wyłącznie dostęp do Internetu, a zatem Twoja główna sieć - w tym drukarka i wszelkie urządzenia podłączone do sieci LAN - pozostaje bezpieczna.

AirPortSieć Wi-Fi dostępna z każdego urządzenia.

Mac. PC. iPhone. iPad. Apple TV. Dosłownie każde Twoje urządzenie z interfejsem Wi-Fi współpracuje z AirPort Time Capsule. Dzieje się tak, gdyż AirPort Time Capsule jest zgodny z urządzeniami korzystającymi ze standardu 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n lub 802.11ac.

AirPortMożesz wybrać połączenie przewodowe.

Stacja AirPort Time Capsule jest wyposażona w trzy porty LAN Gigabit Ethernet do szybkiej komunikacji przewodowej z komputerem stacjonarnym, dyskiem sieciowym, nagrywarką wideo lub innym urządzeniem.

Dane techniczne

Wymiary i masa:

 • Wysokość: 168 mm
 • Szerokość: 98 mm
 • Głębokość: 98 mm
 • Masa: 1,48 kg

Połączenia i rozbudowa

 • Port Gigabit Ethernet WAN
 • Trzy porty Gigabit Ethernet LAN
 • USB 2.0
 • Wbudowany zasilacz

Komunikacja bezprzewodowa

 • IEEE 802.11a/b/g/n/ac
 • Zestaw anten kierujących wiązki
 • Jednoczesna praca w dwóch zakresach: 2,4 GHz i 5 GHz

Liczba użytkowników

 • 50

Wymagania systemowe

Konfiguracja i administracja

 • Komputer Mac z systemem OS X Lion, wersja 10.7.5 lub nowsza i Narzędziem AirPort 6.3
 • Urządzenie iOS z systemem iOS 6 lub nowszym i Narzędziem AirPort 1.3
 • Archiwizacja za pomocą Time Machine
 • Komputer Mac z systemem OS X, wersja 10.5.7 lub nowsza

Dostęp dla urządzeń bezprzewodowych

 • Wszystkie urządzenia z interfejsem Wi-Fi korzystające ze specyfikacji 802.11a/b/g/n/ac
 • Współużytkowanie drukarki USB
 • Komputer Mac z systemem OS X, wersja 10.2.7 lub nowsza
 • Komputer PC z systemem Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) lub Windows 8

Udostępnianie dysku twardego z interfejsem USB

 • Komputer Mac z systemem OS X, wersja 10.4.8 lub nowsza
 • Komputer PC z systemem Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) lub Windows 8

Wszystkie produkty

Producent:
Apple
Gwarancja producenta:
1 rok

Kompatybilność

Kompatybilne z urządzeniami:
 • iPhone 4
 • iPhone 4s
 • iPhone 5s
 • iPad Air
 • iPad mini
 • iPad retina
 • iPad 2
Oszczędzasz 10%
Apple zasilacz USB o mocy 5 W
Cena: 99,00  89,00 
Cena netto: 72,36 
Dostępność: W magazynie
Apple przewód ze złącza Lightning na USB (1 m)
Cena: 99,00 
Cena netto: 80,49 
Dostępność: W magazynie
Apple przejściówka ze złącza Lightning na złącze micro-USB
Cena: 99,00 
Cena netto: 80,49 
Dostępność: W magazynie
Apple przejściówka ze złącza Lightning na złącze USB aparatu
Cena: 149,00 
Cena netto: 121,14 
Dostępność: W magazynie

Postów nie znaleziono

Raty Santander

Kredyt ratalny już od: 100 zł

 • szybka decyzja kredytowa i minimum formalności – bez poręczycieli i bez skomplikowanego dokumentowania tożsamości i źródła dochodów;
 • brak konieczności wpłaty własnej;
 • możliwość rozłożenia kredytu nawet do 48 równych rat miesięcznych;
 • opcja łączenia różnych źródeł dochodów – w tym współmałżonka;
 • zabezpieczenie spłaty rat na wypadek utraty pracy.
Raty Credit Agricole

Kredyt ratalny już od: 100 zł

 • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty;
 • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie;
 • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł;
 • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa;
 • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu.
Leasing PKO

Leasing już od: 2460 zł

 • błyskawiczny proces on-line w wersji TURBO;
 • możliwość złożenia wniosku dosłownie w każdej chwili – 24/7;
 • wygodne podpisanie umowy (kurier lub bezpośrednio w Salonie iDream, tuż przed odbiorem sprzętu);
 • brak konieczności wpłaty własnej;
 • ubezpieczenie majątkowe sprzętu, które chroni przedmioty leasingu przez cały okres umowy oraz jeden miesiąc po jej zakończeniu.
Leasing Leaselink

Leasing już od: 1500 zł

 • najkorzystniejsza oferta leasingowa dostępna w e-handlu;
 • stałe i niezmienne raty leasingowe, które zapewniają bezpieczeństwo planowania i kontrolę wydatków;
 • sprawna, kompetentna i szybka obsługa transakcji leasingowej;
 • intuicyjna procedura bez wniosków, dokumentów całkowicie on-line;
 • niezwykła szybkość decyzji i zawarcia umowy bez wychodzenia z biura 24/7*.

Oryginalne produkty marki Apple

Oryginalne produkty
marki Apple

12 lokalizacji w Polsce

12 lokalizacji
w Polsce

30 zł na pierwsze zakupy

30 zł
na pierwsze zakupy

Darmowa dostawa

Darmowa
dostawa

Wysyłka w 24 godziny

Wysyłka w
24 godziny

Mamy bzika na punkcie jabłek

Mamy bzika
na punkcie Apple