Sklep internetowy iDream.pl oferuje oryginalne akcesoria Apple w niezwykle szerokiej gamie wariantów – zarówno technologicznych, jak i kolorystycznych.

Warto pamiętać, że jedynie markowe akcesoria do urządzeń Apple, takie jak etui do MacBooka czy osłony na wyświetlacz iPhone stanowią gwarancję bezpiecznego oraz komfortowego użytkowania sprzętu tej marki.

Wśród produktów w niniejszej kategorii znajdują się między innymi dostosowane do zróżnicowanych potrzeb etui, rysiki czy też uchwyty do urządzeń Apple. Charakteryzuje je nowoczesny i szykowny design, a także najwyższa jakość wykonania i dbałość o szczegóły. W naszej ofercie znajduje się również szereg produktów, które znacznie poprawiają funkcjonalność i komfort użytkowania. Oferowane przez iDream.pl akcesoria Apple to między innymi: ładowarki, kable, przejściówki, peryferia komputerowe i inne.

Dodatkowo nasza oferta obejmuje idealne na prezent i zupełnie zaskakujące gadżety takie, jak sterowane z poziomu telefonu drony, czy też akcesoria technologii inteligentnego domu.


Najpopularniejsze akcesoria

Oszczędzasz 29%
Ładowarka samochodowa Innergie PowerJoy Go Plus biała
69,00  49,00 
Aktualnie niedostępny
Apple Pencil
479,00