Salony

Obecnie posiadamy salony w miastach:  Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Kielce, Łódź, Olsztyn, Szczecin,Toruń
Każdy z nich ma status Apple Premium Reseller. Co to oznacza?
 
 
Pamiętaj, że w Sklepie internetowym możesz składać zamówienia z odbiorem osobistym w wybranym Salonie. Dzięki czemu, przychodząc do Salonu będziesz miał pewność, że towar jest już przygotowany.

 

 

Salon iDream Bialystok CH Alfa

facebook Białystok

Salon iDream Apple Premium Reseller

CH ALFA
ul. Świętojańska 15
15-277 BIAŁYSTOK
tel. 85 876 20 04 
mail: bialystok@idream.pl

poniedziałek - sobota 9.00 - 21.00
niedziela 10.00 - 20.00

Zapisz się na bezpłatne warsztaty




 

Salon iDream Bydgoszcz Focus Mall

facebook Bydgoszcz

Salon iDream Apple Premium Reseller

CH FOCUS MALL
ul. Jagiellońska 39-47
85-097 BYDGOSZCZ
tel. 52 321 01 68
mail: bydgoszcz@idream.pl

poniedziałek - sobota 9.00 - 21.00
niedziela 9.00 - 21.00

Zapisz się na bezpłatne warsztaty




 

Salon iDream Czestochowa Galeria Jurajska

facebook Częstochowa

Salon iDream Apple Premium Reseller

GALERIA JURAJSKA
al. Wojska Polskiego 207
42-200 CZĘSTOCHOWA
tel. 34 399 12 29 
mail: czestochowa@idream.pl

poniedziałek - sobota 10.00 - 22.00
niedziela 10.00 - 20.00

Zapisz się na bezpłatne warsztaty




 

Salon iDream Gdansk Madison

facebook Gdańsk

Salon iDream Apple Premium Reseller

GALERIA MADISON
ul. Rajska 10
80-850 GDAŃSK
tel. 58 333 73 03 
mail: gdansk@idream.pl

poniedziałek - sobota 9.00 - 21.00
niedziela 10.00 - 20.00

Zapisz się na bezpłatne warsztaty




 

Salon iDream Kielce Galeria Echo

facebook Kielce

Salon iDream Apple Premium Reseller

GALERIA ECHO
ul. Świętokrzyska 20
25-406 KIELCE
tel. 41 342 66 03
mail: kielce@idream.pl

poniedziałek - sobota 9.00 - 21.00
niedziela 10.00 - 20.00

Zapisz się na bezpłatne warsztaty




 

facebook Łódź 

Salon iDream Apple Premium Reseller

Apple Authorized Service Provider

CHR SUKCESJA
al. Politechniki 1
93-590 ŁÓDŹ 
tel. 42 295 02 01 
mail: lodz@idream.pl

poniedziałek - sobota 10.00 - 22.00
niedziela 10.00 - 21.00

Zapisz się na bezpłatne warsztaty




 

Salon iDream Olsztyn Aura

facebook Olsztyn

Salon iDream Apple Premium Reseller

AURA CENTRUM OLSZTYNA 
al. Piłsudskiego 16
10-576 OLSZTYN
tel. 89 512 21 63
mail: olsztyn@idream.pl

poniedziałek - sobota 9.00 - 21.00
niedziela 10.00 - 20.00

Zapisz się na bezpłatne warsztaty




 

Salon iDream Szczecin Kaskada

facebook Szczecin

Salon iDream Apple Premium Reseller

GALERIA KASKADA
al. Niepodległości 36
70-404 SZCZECIN
tel. 91 810 22 76 
mail: szczecin@idream.pl

poniedziałek - sobota 9.00 - 21.00
niedziela 10.00 - 20.00

Zapisz się na bezpłatne warsztaty




 

Salon iDream Atrium Copernicus

facebook Toruń

Salon iDream Apple Premium Reseller

CH Atrium Copernicus
ul. Żółkiewskiego 15
87-100 TORUŃ
tel. 56 640 52 50 
mail: torun@idream.pl

poniedziałek - sobota 9.00 - 21.00
niedziela 10.00 - 20.00

Zapisz się na bezpłatne warsztaty

 

Centrum Biznesowe iDream

 

Warszawa

Centrum Biznesowe iDream

Marynarska Point I
ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa
tel. 790 20 90 60 
mail: centrum.warszawa@idreambc.pl

poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00