Słuchawki douszne KEF M200 srebrno-czarne - powystawowe

Oszczędzasz 45%
KEF M200
Sugerowana cena sprzedaży: 810.00 
449.00 
Oszczędzasz: 361.00 zł (45%)
SP3822BA-DEMO
Czekamy na dostawę

Produkt powystawowy w promocyjnej cenie.

 Stan techniczny:

  • Model to sprzęt poekspozycyjny z Autoryzowanych Salonów Apple, kompletny, w oryginalnych pudełkach, z polskiej dystrybucji.
  • W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Z dwoma dedykowanymi dynamicznymi głośnikami, słuchawki hi-fi M200 pozwalają cieszyć się najdelikatniejszymi niuansami oryginalnego nagrania.

 

Wysoka jakość odtwarzanego dźwięku.

Połączenie 10mm głośnika niskotonowego z 5,5mm neodymowym głośnikiem średnio- i wysokotonowym w unikalnym głośniku KEF Dual Dynamic Driver (DDD) tworzy nieskazitelnie szczegółowy i ujmująco naturalny dźwięk w całym zakresie częstotliwości, z komorą niskotonową podłączoną do lekkiej aluminiowej obudowy dla czystych i wolnych od rezonansu basów.

 

 

 

Maksymalna wygoda.

Dyskretne i elastyczne ramię Secure Arm od KEF zagina się dopasowując się do kształtu ucha, tak aby każda słuchawka zawsze znajdowała się w odpowiednim miejscu, nawet gdy jesteś w ruchu. Dzięki ergonomicznej osłonie i miękkim silikonowym końcówkom, które dopasowują się do kanału słuchowego tworząc uszczelnienie akustyczne i eliminując hałas zewnętrzny, słuchawki te są tak naturalne, że szybko zapomnisz, że je masz na sobie.

 

 

 

 

Pasują do wszystkich urządzeń.

Kompatybilne z większością smartfonów, komputerów i innych urządzeń mobilnych, M200 umożliwia obsługę funkcji odtwarzania oraz przełączania się między rozmowami telefonicznymi i muzyką poprzez mikrofon liniowy i pilot do iPhone i innych produktów Apple. Wystarczy je podłączyć i oddać się pierwszorzędnej rozrywce.

Gwarancja:
5 lat

Brak opinii o produkcie

Napisz opinię

Inni klienci kupli także

Innergie LifeHub
Oszczędzasz 55%
219.00  99.00