PłatnościpłatnościDokonując zakupów w naszym Sklepie, mogą Państwo wybrać najdogodniejszą dla siebie formę płatności. Zapłaty można dokonać już na etapie składania zamówienia lub przy odbiorze zamówienia w Salonie. Poniżej zamieszczamy krótką charakterystykę metod płatności dostępnych w Sklepie iDream.pl.
Wszystkie z dostępnych form płatności gwarantują pełne bezpieczeństwo.

 

  

 

Gotówka za pobraniem

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar. Przy zamówieniach na kwotę powyżej 170,00 zł przesyłka jest darmowa.


Gotówka (odbiór osobisty w Salonach iDream)

Zamówienie można również opłacić gotówką w momencie odbioru towaru w jednym z naszych Salonów: w Gdańsku, Olsztynie, Szczecinie, Białymstoku, Bydgoszczy, Toruniu, Łodzi, Kielcach lub Częstochowie. Odbiór osobisty wybranych produktów możliwy jest przy zamówieniach powyżej 170,00 zł.

Bezpieczne płatności internetowe

Forma płatności zbliżona do przelewu bankowego, płatności kartą lub wniosku ratalnego przebiegająca dużo szybciej. Podczas składania zamówienia zostają Państwo przekierowani do witryny internetowej swojego banku, za pośrednictwem którego można dokonać przelewu lub płatności w czasie składania zamówienia. Po jego dokonaniu otrzymujemy informację o zrealizowanej płatności. Forma ta jest najszybsza, gdyż pieniądze przelewane są w trybie online z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.Przelew tradycyjny (przedpłata na konto bankowe)

Ustalona cena sprzedaży wpłacana jest na nasz rachunek bankowy. Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie klienta wystawiamy faktury proforma. Czas zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie wynosi zazwyczaj 24 godziny od momentu zlecenia przelewu uwzględniając tylko dni robocze.


Nasze dane i numer konta bankowego:

Eurotel S.A.

ul. Myśliwska 21

80-126 Gdańsk

Bank Millennium: 25 1160 2202 0000 0001 2059 9290

W tytule przelewu prosimy o wpisanie: iDream.pl - NR zamówienia


Uwaga! Dla Państwa bezpieczeństwa przy wyborze płatności elektronicznej lub przelewu tradycyjnego, podczas odbioru zamówienia w Salonie nasi pracownicy mogą prosić o okazanie dowodu tożsamości aby upewnić się, że zamówienie odbiera osoba do tego uprawniona. Jeśli odbioru ma dokonać inna osoba, przekaż nam wcześniej dane identyfikacyjne (np. numer dokumentu tożsamości) tej osoby.

Karta kredytowa – odbiór osobisty w Salonie

Każdy Salon stacjonarny iDream wyposażony jest w standardowy terminal płatniczy dzięki temu możesz zapłacić za zamówienie kartą kredytową lub płatniczą.

Sprzedaż na raty

Naszym klientom udostępniamy możliwość zakupu w systemach ratalnych. Z tej formy finansowania można korzystać zarówno w naszych Salonach stacjonarnych jak i w Sklepie internetowym iDream.pl. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po finalnej akceptacji wniosku ratalnego przez instytucję kredytującą zakup towaru.

Klikając w logo banku poznasz szczegóły oferty:

 

sygma

 

Raiffeisen Leasing

Leasing dla firm od RAIFFEISEN
Raiffeisen-Leasing Polska S.A. zwraca szczególną uwagę na potrzeby i wymagania Klientów, traktując każdą transakcję indywidualnie. Oferujemy błyskawiczny proces on-line w wersji Turbo! Wystarczy dowód osobisty! Decyzja nawet w 15 minut! Również dla nowych firm! Przy zamówieniach już od 2 000 zł netto. Sprawdź Tu i Teraz, jak bardzo Turbo jest Raiffeisen Leasing online dla firm.

Raiffeisen

Informacje na temat leasingu tutaj.

Grenke Leasing

Leasing dla firm od GRENKE
Oferujemy optymalną formę finansowania zakupów dla firm i działalności gospodarczych. Finansowaniem zajmuje się firma Grenkeleasing Sp. z o.o. działająca w ramach międzynarodowego koncernu Grenkeleasing AG z Baden-Baden.

grenke

Informacje na temat leasingu tutaj.