O Nas

iDream - Dotknij marzeń

 

iDream. Apple Premium Reseller.

Premium Reseller

Zajmujemy się sprzedażą produktów Apple: Mac, iPad, iPhone, iPod, Apple TV oraz akcesoriów.

 

Oferta sprzedawców Apple Premium Reseller obejmuje pełną gamę komputerów Mac, iPadów, iPodów i iPhonów, a także oprogramowania i akcesoriów do powyższych urządzeń. U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz wraz z profesjonalnym doradztwem. Przeszkoleni przez Apple pracownicy Salonów dysponują szeroką wiedzą na temat produktów i rozwiązań dotyczących komputerów Mac, iPadów, iPodów i iPhonów

 

 

 

iDream. Authorized Service Provider.

Autoryzowany Serwis Apple

Prowadzimy autoryzowany serwis produktów Apple, zajmujemy się naprawami gwarancyjnymi oraz odpłatnymi.

Wśród usług świadczonych przez nas znajduje się cały szereg profesjonalnych czynności – począwszy od montażu i demontażu określonych podzespołów w urządzeniu, przez kompleksowe przeglądy urządzeń przy pomocy autoryzowanych narzędzi, aż po fachowe doradztwo w kwestiach technicznych i dotyczących systemu. 

 

 

iDream. Certyfikowani pracownicy.

W naszych Salonach spotkasz wykwalifikowanych pracowników, wielu z nich posiada certyfikaty uzyskane poprzez ciągłe doskonalenie swojej wiedzy o produktach Apple.

Pracownicy Salonów iDream to prawdziwi pasjonaci rozwiązań firmy Apple. Nasz personel pomoże Ci wybrać iPhona, iPoda, iPada lub komputer Mac. Nasi eksperci doskonale doradzą Ci również przy wymianie sprzętu na nowszy model. 

 

 

Eurotel S.A.

EurotelSieć Salonów iDream należy do firmy Eurotel S.A. notowanej na GPW.

 

ul. Myśliwska 21 
80-126 Gdańsk
NIP: 586-158-45-25
Regon: 191167690
KRS: 0000258070

 

 

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ
VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 
Kapitał zakładowy 749.651,00 zł