Apple Care dla Macbook Pro 15"

1,499.00 
MF218PL-A
W MAGAZYNIE
DARMOWA DOSTAWA

Serwis i wsparcie specjalistów, którzy najlepiej znają Twój komputer Mac.

Przez nawet trzy lata od daty zakupu komputera plan AppleCare Protection Plan zapewnia bezpośredni dostęp pod jednym adresem do ekspertów znakomitego telefonicznego wsparcia technicznego Apple. Można zwracać się do nich z pytaniami dotyczącymi sprzętu Apple, systemu OS X oraz pakietów iLife i iWork. Poza tym plan uprawnia do korzystania z lokalnych serwisów sprzętu Apple na całym świecie.

W Polsce konsumenci mają prawo do bezpłatnej naprawy, wymiany, rabatu lub zwrotu zapłaconej kwoty przez sprzedawcę, jeśli w momencie dostawy towar nie był zgodny z zawartą umową sprzedaży. Zgodnie z polskim Kodeksem Cywilnym konsument może zgłaszać roszczenia z tego tytułu przez dwa lata od dostawy towaru.

W ramach planu AppleCare Protection Plan dla komputera Mac firma Apple zapewnia maksymalnie trzyletni okres fachowego wsparcia telefonicznego oraz dodatkowe opcje serwisu sprzętowego.

Po zakupie planu ochrony AppleCare Protection Plan wystarczy jedno połączenie telefoniczne aby uzyskać odpowiedzi na różne pytania, w tym dotyczące wykonywania zadań w aplikacjach pakietów iLife i iWork oraz szeregu innych zagadnień. A podczas zagranicznych podróży możesz korzystać z usług lokalnych serwisów.

Brak opinii o produkcie

Napisz opinię