Filtr produktów Filtr produktów

Kolejną propozycją specjalnie przygotowaną dla Państwa jest MacBook Pro Retina. Doskonały, przełomowy wyświetlacz Retina wprowadził rewolucję w aspekcie dokładnego odwzorowania barw i prezentowania nawet najdokładniejszych detali. 

Procesory mobilne Intel czwartej generacji zdecydowanie zwiększają wydajność sprzętu, a grafika Intel Iris oraz Iris Pro pozwala na niezwykle płynne korzystanie nawet z najbardziej wymagających gier i aplikacji w najwyższych rozdzielczościach. Pamięć masowa flash zniewalająco szybko zapewnia dostęp do zgromadzonych na niej danych, a różnica w porównaniu z tradycyjnym dyskiem twardym zauważalna jest od pierwszego uruchomienia. Bezsprzecznie zachwyca dynamika i płynność wykonywanych operacji. 

MacBook Pro Retina zachęca do kupna także poprzez swój niepowtarzalny design, wysokiej jakości zintegrowane głośniki oraz bardzo praktyczną klawiaturę z funkcją podświetlenia regulowanego automatycznie w zależności od natężenia światła w miejscu, w którym obecnie się przebywa. 

Ponadto już od pierwszego użycia urządzenie nadaje się do pracy, gdyż dysponuje szeregiem aplikacji zapewniających szeroki zakres zastosowań. Model MacBook Pro Retina jest skonstruowany w taki sposób, by móc nasycić gusta osób ceniących niezawodność i sprostać rygorystycznym wymaganiom użytkowników profesjonalnych.