Filtr produktów Filtr produktów

Macbook Air to sprzęt, który również znajdziecie Państwo w bogatej ofercie sklepu internetowego iDream.pl. Jest to komputer, który dzięki możliwości długiego czasu czuwania, a jednocześnie wyposażenia w system racjonalnego pobierania energii zaspokoi potrzeby nawet najbardziej aktywnych i zapracowanych osób. 
 
Macbook Air zaopatrzony jest także w różne warianty najnowszej generacji procesorów, które gwarantują korzystanie ze sprzętu bez zbędnych zakłóceń w działaniu aplikacji, co zdecydowanie zwiększa komfort użytkownika. Niewątpliwie jego niebywałym walorem estetycznym jest smukły kształt oraz lekkość. 
 
Co więcej, najnowsza technologia 802.11 ac zapewnia również nieprawdopodobnie szybkie połączenie z siecią bezprzewodową Wi – Fi (nawet do 1300 Mb/s). Istnieje także możliwość zainstalowania wielu rewelacyjnych aplikacji – również do profesjonalnych zastosowań (m.in. graficznych). 
 
Korzystanie z nich ułatwia z pewnością dziewięciokrotnie szybsza od tradycyjnych dysków twardych pamięć flash. Nowy, niezwykle intuicyjny laptop Apple Macbook Air mile zaskoczy każdego, kto nie wierzył, że można w tak doskonały sposób połączyć prostotę obsługi z ogromnym potencjałem sprzętowym.