Filtr produktów Filtr produktów

Mac Pro tak to niewątpliwie wyjątkowy komputer zwiększający w sposób znaczny Twoje możliwości. Należy on do serii najbardziej wydajnych komputerów firmy Apple. Mac Pro to z całą pewnością urządzenie na miarę przyszłości, ze względu na wręcz porażającą moc, którą dysponuje.

Posiada ponadto możliwość rozbudowy, co jeszcze bardziej zwiększa jego ogromny potencjał. Czterordzeniowy procesor z 10 MB pamięci cache L3 czy 12 GB RAM i dwa procesory graficzne po 2 GB pamięci VRAM GDDR5 to tylko niektóre z możliwych do zastosowania konfiguracji. Dzięki niewiarygodnie dużym osiągom Mac Pro z pewnością sprosta wszelkim wymaganiom zarówno graczy, jak i osób potrzebujących ponadprzeciętnie wydajnego urządzenia do zastosowań profesjonalnych.

Bez wątpienia ma wszystko, czego trzeba do zbudowania stacji roboczej dopasowanej idealnie do potrzeb i sposobu pracy najbardziej wymagających. Dodatkowo unikalny i nowoczesny design sprawia, że Mac Pro sprosta także gustom użytkowników ceniących estetykę w sposób szczególny.