Filtr produktów Filtr produktów

Doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które poszukują połączenia pomiędzy zgrabnymi rozmiarami komputera do zastosowań codziennych oraz jego wydajnością jest niewątpliwie Mac Mini.

Z całą pewnością swoją ogromną popularność na całym świecie zawdzięcza kompromisowi między bardzo dobrą specyfikacją techniczną oraz wyjątkowym wzornictwem, dzięki któremu służy nie tylko pracy i rozrywce, lecz także wystrojowi nowoczesnych i eleganckich wnętrz.

Ogromną zaletą komputera Apple Mac Mini jest jednak w pierwszej kolejności zapewnienie użytkownikowi komfortu korzystania z rozmaitych, często wymagających aplikacji. Mac Mini opiera się na doskonałym systemie operacyjnym OS X Yosemite, który zapewnia stabilne działanie wszystkich jego funkcji. Twórcy systemu nie zapomnieli również o stworzeniu warunków do intuicyjnej obsługi oraz zapewnieniu niepowtarzalnego wyglądu.

Mac Mini zapewnia także niespotykaną w swojej kategorii wydajność, gdyż w swojej najlepszej wersji, dzięki rozwiązaniu Turbo Boost procesor oferuje taktowanie z częstotliwością nawet 3,3 GHz przy 3 MB pamięci L3 w jednym układzie. Ponadto układy graficzne Intel HD Graphics 5000 oraz Intel Iris Graphics w połączeniu z nawet 8 GB pamięci RAM zapewniają niezawodne działanie komputera w każdej sytuacji.