Filtr produktów Filtr produktów

iMac to seria komputerów stacjonarnych, których najważniejszą cechą są niewielkie gabaryty, co wyróżnia się w istotny sposób na tle innych komputerów stacjonarnych. Komputer iMac typu All-in-one od Apple wyróżnia się nie tylko będącą ozdobą każdego wnętrza stylistyką, ale także zaskakującą wydajnością, a także doskonałą stabilnością dzięki zastosowaniu systemu operacyjnego OS X.

iMac zdobył swoją popularność przede wszystkim wyróżniającą ergonomią oraz bezkompromisową estetyką wykonania. Propozycją dla najbardziej wymagających jest Apple iMac 5K Retina 27’. Najważniejszą cechą tego komputera jest dysponujący rozdzielczością 5K (5120 x 2880) ekran Retina , który wręcz oczarowuje milionami różnorodnych i wyraźnych barw, a także ich wyjątkową głębią.

Nie bez znaczenia jest także wyróżniająca wydajność podzespołów pozwalająca na korzystanie nawet z najbardziej wymagających aplikacji i gier. Apple iMac 5K Retina 27’ to innowacja, którą widać. Warto zaznaczyć, że wyjątkowa stylistyka łączy się tu z imponującymi parametrami, co powoduje, że jest to propozycja dla osób wymagających zarówno wydajności, jak i niepowtarzalnego designu.