Filtr produktów Filtr produktów

Komputery Apple oferowane przez Sklep internetowy iDream.pl z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Warto podkreślić, iż iDream.pl oferuje znakomite komputery Apple dla rozmaitych zastosowań – od użytku domowego do celów profesjonalnych oraz biznesowych.

Do użytku domowego idealnie nadaje się iMAC typu All-in-one, który charakteryzuje się głównie niewielkim rozmiarem przy zachowaniu bardzo wysokiej wydajności, a także zachwycającym milionami kolorów ekranem. Z kolei laptopy Macbook Air oraz Macbook Pro stanowią doskonałą propozycję dla osób, które cenią sobie mobilność, a także niewielkie rozmiary komputera w połączeniu z nienaganną wydajnością. Macbook nadaje się również do zastosowań biznesowych, przyda się szczególnie tym, którzy cenią sobie szynkość uruchamiania komputera oraz długi czas pracy na baterii.

Szczególnie Macbook Pro przeznaczony jest dla klientów poszukujących przenośnego komputera z parametrami wystarczającymi do pracy nawet z najbardziej wymagającymi aplikacjami. Mac Pro to z kolei propozycja dla najbardziej wymagających, którzy potrzebują przede wszystkim bezkompromisowej mocy potrzebnej przede wszystkim do zastosowań na najwyższym poziomie profesjonalizmu.

Komputery Apple wyróżniają się wśród konkurencji również wyjątkowym wzornictwem oraz stabilnym oprogramowaniem, dzięki któremu mogą być one jeszcze wydajniejsze.