Apple iPod shuffle 2GB złoty (5. generacji)

iPod shuffle w kolorze złotym
249.00 
MKM92RP-A
W MAGAZYNIE
DARMOWA DOSTAWA

Mały iPod dla wielkich fanów muzyki

Kolorowy iPod shuffle z klipsem. Ma intuicyjne przyciski, funkcję VoiceOver i możliwość tworzenia listy odtwarzania.

Sam w sobie jest przebojem, a dodatkowo zapełnisz go świetną muzyką

Zewnętrzne przyciski i złącza.

 

 Klik i wszystko gra

Duże pole sterujące z przodu iPoda shuffle jest dobrze widoczne i ułatwia korzystanie z wszystkich funkcji odtwarzacza. Aby odtwarzać i wstrzymywać odtwarzanie, wystarczy nacisnąć środkowy przycisk. Naciskaj zewnętrzne przyciski, aby przewijać do przodu i do tyłu, oraz aby regulować głośność. Klik, klik, klik. Muzyka płynie spod Twoich palców.

 

Odtwarzaj po swojemu

Czy jesteś osobą spontaniczną? A może raczej lubisz porządek? Wystarczy przesunąć przełącznik tasowania, aby dopasować sposób odtwarzania do własnych preferencji. Przesuń go w lewo, a utwory będą za każdym razem wybierane losowo. Ustaw go na środku, a będą odtwarzane w oryginalnej kolejności lub przesuń w prawo, aby wyłączyć iPoda shuffle.

Design

Równie piękny jak i wygodny

 

Gładkie, anodyzowane aluminium. W pełnym spektrum kolorów

Jego obudowa została wykonana z jednego bloku aluminium, dzięki czemu iPod shuffle jest solidny, trwały i budzi zaufanie. A paleta kolorów czyni z iPoda shuffle doskonały dodatek do modnego ubioru.

 

iPod Shuffle

 

 

 

Zabierz ze sobą setki piosenek

Nie musisz rezygnować z towarzystwa ulubionej muzyki. Obok baterii wystarczającej na 15 godzin iPod shuffle oferuje 2 GB pamięci, która pomieści setki utworów muzycznych. Z powodzeniem wystarczy to na najważniejsze piosenki, których słuchasz podczas dojazdu do szkoły lub pracy albo podczas ćwiczeń. Także na listy odtwarzania, składanki Genius Mix, podcasty i audiobooki.

 

Pasuje wszędzie. I do wszystkiego

Powiedzieć, że iPod shuffle jest przenośny, to za mało. On się nosi, i to jak! Przypnij go do koszuli, kurtki, stroju sportowego, plecaka, paska od torebki - będzie dzielnie trwał na swoim miejscu, a Ty możesz biegać - za swoimi sprawami lub po bieżni. 

 

 

 

 

VoiceOver 

Powie Ci to co chcesz usłyszeć

 

iPod ShuffleTwoje piosenki mają głos

Powiedzmy, że słuchasz piosenki i chcesz się dowiedzieć, jaki ma tytuł lub kto ją wykonuje. Wystarczy nacisnąć przycisk VoiceOver, a iPod shuffle po prostu Ci to powie. VoiceOver potrafi nawet wypowiadać nazwy list odtwarzania i umożliwia przełączanie się między nimi. A jeśli konieczne będzie naładowanie baterii, VoiceOver również o tym Cię poinformuje.

 

Mówi w Twoim języku

Francuska piosenka miłosna. Hiszpańskie bolero. Włoska kantata. Twoja biblioteka muzyczna zawiera utwory z różnych zakątków świata. Dlatego VoiceOver mówi w 29 różnych językach (w tym w Polskim). Potrafi prawidłowo wypowiadać tytuły i nazwy wykonawców w ich własnych językach lub w języku, który Ty wybierzesz.

 

 

 

 

Listy odtwarzania 

Idealne składniki na każdą okazję i nastrój

 

iPod Shuffle

 

 

 

Zsynchronizuj muzykę z nastrojem

iTunes na komputerze Mac lub PC umożliwia wygodne ładowanie utworów do iPoda shuffle. Wystarczy wybrać listy odtwarzania, audiobooki, podcasty i inne pliki audio, a potem je zsynchronizować.

 

Gdy jedna lista odtwarzania to za mało

W iTunes na komputerze masz prawdopodobnie więcej niż jedną listę odtwarzania. Jedna jest na dojazdy do szkoły lub pracy. Inna na trening. Zsynchronizuj te listy z iPodem shuffle, a będziesz mieć pod ręką idealne składanki na każdą okazję i nastrój. VoiceOver wypowiada tytuły list odtwarzania, co ułatwia przełączanie się między listami i ich „bezwzrokowe” wyszukiwanie.

 

Autorem listy odtwarzania jest… Genius

Jest jeszcze jeden sposób na układanie list utworów na iPodzie shuffle - to funkcja Genius. Aktywuj funkcję Genius w iTunes na komputerze, a niesamowity algorytm automatycznie znajdzie utwory, które dobrze do siebie pasują. Następnie utworzy składanki Genius Mix, które można łatwo zsynchronizować z iPodem shuffle. To idealny sposób, aby na nowo odkryć nieco zapomniane utwory.

 

 

Link do strony producenta

Pasmo przenoszenia:
20 - 20 000 Hz
Obsługiwane formaty muzyczne:
 • AAC (od 8 do 320 Kb/s)
 • AIFF
 • Apple Lossless
 • Audible (formaty 2, 3, 4, Audible Enhanced Audio, AAX i AAX+)
 • MP3 (od 8 do 320 Kb/s)
 • MP3 VBR
 • Protected AAC (ze sklepu iTunes Store)
 • WAV
Tuner radiowy:
Nie
Wyświetlacz:
Nie
Wewnętrzna pamięć:
2 GB
Wbudowane złącza:
 • Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
Rodzaj akumulatora:
litowo-jonowy
Maks. Czas pracy:
15 godz.
Waga [g]:
12,5
Wysokość [mm]:
29
Szerokość [mm]:
31,6
Głębokość [mm]:
8,7
Gwarancja:
1 rok
Dołączone akcesoria:
 • Słuchawki Apple
 • Przewód USB do iPoda shuffle
 • Dokumentacja

Brak opinii o produkcie

Napisz opinię