Filtr produktów Filtr produktów

iPad Mini Retina to wyjątkowy tablet wyróżniający się ponadprzeciętnym połączeniem dużej mocy z wyjątkowo ergonomiczną i zapewniającą nieznany wcześniej komfort użytkowania konstrukcją. Cechą wyróżniającą to urządzenie jest z całą pewnością zastosowanie innowacyjnego wyświetlacza Retina gwarantującego niebywale dokładne odwzorowanie kolorów.

Niewątpliwym atutem iPada Mini Retina jest także jego bardzo wysoka wydajność sprzętowa sprawiająca, że sprosta ono nawet najbardziej skomplikowanym aplikacjom.

Doskonale nadaje się także w związku z tym również do gier 3D, którymi cieszyć można się nawet stosując wysoką rozdzielczość i poziom wyświetlanych detali. Warto wspomnieć także o tym, że wbudowana kamera iSight o rozdzielczości 5 milionów pikseli robi doskonałe zdjęcia o jakości porównywalnej z profesjonalnymi aparatami fotograficznymi.

iPad Mini Retina został stworzony w szczególności z myślą u użytkownikach ceniących sobie wygodę, dla których ważne są także techniczne parametry urządzenia w połączeniu z niepowtarzalnym wzornictwem.