Filtr produktów Filtr produktów

Apple przedstawia kolejny model najsmuklejszego dotychczas tabletu - iPad Air 2. Ulepszone zostały podzespoły, wzbogacono zakres funkcji oraz zmniejszono rozmiary. Oprogramowanie producenta, na czele z wyjątkowo stabilnym systemem iOS 8 przekłada się na niezwykle zadowalającą wydajność.

Jedną z najbardziej funkcjonalnych opcji jest zastosowanie technologii Touch ID opierającej się na odblokowywaniu sprzętu przy wykorzystaniu linii papilarnych, dzięki czemu możemy mieć absolutną pewność, że dane urządzenia nie trafią łatwo w ręce niepowołanych osób.

Dodatkowo ta funkcja może mieć zastosowanie także w innych celach - na przykład przy dokonywaniu płatności. Ponadto iPad Air 2 wyposażony jest w wyświetlacz Retina o przekątnej 6,7 cala oraz kamerę iSight, którą możemy wykonywać fascynujące zdjęcia i filmy mając do wyboru wiele trybów w zależności od osobistych preferencji.

Ponadto zastosowany system iOS 8, poza niebywałą szybkością działania pozwala na zintegrowanie wielu podejmowanych czynności, służących zarówno pracy, jak i rozrywce. Z pewnością iPad Air 2 jest rozwiązaniem łączącym w sobie ponadprzeciętny komfort użytkowania z solidnym wykonaniem i unikatowym wyglądem.