Apple wieloportowa przejściówka z USB-C na cyfrowe AV

Oszczędzasz 34%
przejsciowka
Sugerowana cena sprzedaży: 379.00 
249.00 
Oszczędzasz: 130.00 zł (34%)
MJ1K2ZM-A
W MAGAZYNIE
DARMOWA DOSTAWA

Wieloportowa przejściówka z USB-C na cyfrowe AV umożliwia podłączenie do MacBooka z portem USB-C wyświetlacza HDMI, a jednocześnie standardowego urządzenia USB i przewodu zasilającego USB-C. Ta przejściówka umożliwia klonowanie obrazu z MacBooka na ekranie telewizora lub monitora z wejściem HDMI w rozdzielczości maksymalnie 1080p przy 60 Hz lub UHD (3840x2160) przy 30 Hz.

Umożliwia też przesyłanie materiałów wideo, takich jak filmy i nagrane klipy. Wystarczy podłączyć ją do portu USB-C w MacBooku, a następnie do telewizora lub projektora za pośrednictwem kabla HDMI (sprzedawanego osobno). Do standardowego portu USB można podłączać urządzenia takie jak napęd flash, aparat fotograficzny lub kabel USB do synchronizowania i ładowania iPhone'a, iPada lub iPoda. A żeby naładować MacBooka, wystarczy podłączyć kabel zasilający do portu USB-C. Uwaga: Wieloportowa przejściówka Apple z USB-C na cyfrowe AV nie jest zgodna z dyskiem twardym G-Tech G-DRIVE mobile USB 3.0 (numer części Apple HF4F2VC/A).

 

Złącza

  • HDMI
  • USB 3.1 (1. gen.)
  • USB-C

Wymaga kabla HDMI (sprzedawanego osobno) w celu podłączenia do odbiornika TV lub projektora. Obsługuje zarówno przesyłanie sygnału audio, jak i wideo.

 

Kompatybilne z urządzeniami:
  • MacBook

Brak opinii o produkcie

Napisz opinię

Inni klienci kupli także