Słuchawki Bose SoundTrue AEII czarne

SoundTrue
759.00 
741648-0010
W MAGAZYNIE
DARMOWA DOSTAWA

Z myślą o Twojej muzyce. Z myślą o Twoim stylu.

Oto słuchawki around-ear, które pozwalają skupić się na muzyce, a jednocześnie podkreślają Twój osobisty styl. SoundTrue® słuchawki II ożywią Twoje ulubione utwory za sprawą głębokiego i czystego dźwięku, który pozostaje nieosiągalny dla wielu innych modeli. Nowa konstrukcja jest teraz bardziej smukła. Występuje także w wielu wersjach kolorystycznych. Pałąk ma miękkie podbicie, a specjalna pianka zapamiętuje kształt uszu. Dzięki temu cała konstrukcja jest tak lekka, że możesz zapomnieć o jej istnieniu. Jednocześnie słuchawki są na tyle mocne, aby sprostać intensywności codziennego życia. W zestawie znajduje się odpowiednio dopasowany pokrowiec.

  • Głęboki, klarowny i realistyczny dźwięk za sprawą opatentowanych technologii firmy Bose®
  • Nowa konstrukcja, bardziej smukła i w nowych wersjach kolorystycznych
  • Pałąk z miękkim podbiciem i poduszki z pianki termoelastycznej dla większej wygody
  • Muszle składane na płasko, dopasowany kolorystycznie pokrowiec do wygodnego przenoszenia
  • Wbudowany mikrofon i pilot umożliwiają łatwe przełączanie się między muzyką a połączeniami w wybranych modelach urządzeń iPhone

Dźwięk, któremu nie można się oprzeć 

SoundTrue® słuchawki II korzystają z zaawansowanej technologii firmy Bose®, która nadaje głębi i klarowności oraz zwiększa dynamikę utworów. Jeżeli naprawdę chcesz zatracić się w muzyce, te słuchawki będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
Długotrwały komfort

Wyrazisty i nowoczesny wygląd słuchawek nie ujdzie uwadze otoczenia. Istnieje jednak szansa, że zapomnisz o ich istnieniu, ponieważ są tak wygodne. Mają pałąk z miękkim podbiciem, który równoważy je na całej szerokości głowy. Specjalna pianka dopasowuje się do kształtu uszu, tworząc wokół nich delikatną poduszkę. Dzięki temu słuchawki są lekkie i wygodne, nawet podczas słuchania wielogodzinnych list odtwarzania.Odtwarzanie muzyki i rozmowy telefonicznej

Jeżeli słuchasz muzyki za pośrednictwem telefonu, prędzej czy później ktoś do Ciebie zadzwoni. To żaden problem. Możesz odebrać połączenie (lub je zignorować), korzystając z przycisku i wbudowanego mikrofonu. Muzyka może poczekać. Pilot umożliwia zmianę utworów, umożliwia także sterowanie innymi funkcjami wybranych urządzeń iPod, iPhone czy iPad.

Typ słuchawek:
nauszne
Komunikacja:
przewodowe
Waga [g]:
184,72
Wysokość [cm]:
19,05
Szerokość [cm]:
15,24
Głębokość [cm]:
3,81
Gwarancja:
2 lata
Kompatybilne z urządzeniami:
  • Uniwersalny

Brak opinii o produkcie

Napisz opinię

Które produkty Apple są kompatybilne ze słuchawkami Bose® SoundTrue®?

Bose® SoundTrue® słuchawki around-ear II są kompatybilne z następującymi urządzeniami: iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone SE, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad mini, iPad (3. i 4. generacja), iPad 2, iPad, iPod touch (generacje 2–5), iPod classic, iPod nano (generacje 4–7) oraz iPod shuffle (generacje 3–4) oraz nowszymi od wyżej wymienionych.

Czy te słuchawki są wyposażone w funkcję redukcji hałasu?

Nie. Słuchawki SoundTrue® mogą częściowo blokować hałas, jednak nie są wyposażone w technologię aktywnej redukcji hałasu ani nie były projektowane z myślą o takiej funkcji. Jeśli zainteresowała Cię ta technologia, zapoznaj się z gamą słuchawek QuietComfort®.

Czy te słuchawki audio są bezprzewodowe?

Nie. Słuchawki SoundTrue® nie są bezprzewodowe. Jednak kabel można odłączyć, co umożliwia łatwe przechowywanie i pozwala uniknąć plątania przewodów.

Czy Bose SoundTrue II słuchawki around-ear są wytrzymałe?

Tak. Bose® SoundTrue® II słuchawki around-ear są objęte dwuletnią, ograniczoną gwarancją na uszkodzenia materiałowe i usterki w wykonaniu. Zalecamy przechowywanie słuchawek w pokrowcu w czasie, gdy nie są one używane, co pozwoli uchronić je przed uszkodzeniem.