Kula Orbotix Sphero 2.0 sterowana iPadem lub iPhonem S003RW

Sphero 2.0
549.00 
IKRORSPHER2
Czekamy na dostawę

Sphero 2.0 to najnowsza wersja piłki-robota. Jest dwa razy szybsze od swojego poprzednika i porusza się z prędkością 2m/sek, świeci 3 razy jaśniej od poprzednika.

Nowa wersja jest wyposażona w nowy interface, który pozwala Ci udoskonalać technikę jazdy i kontrolę nad kulką. Przy pierwszym uruchomieniu Sphero nie będzie się poruszało z pełną prędkością, aby to zrobiło musisz pokazać, że jesteś na to przygotowany. Za każde nowe osiągnięcie (np. jazdą przez minutę bez uderzenia w przeszkodę) i za kolejne wyjeżdżone metry dostaniesz nagrodę – kulka będzie jeździć coraz szybciej i będzie miał coraz więcej kolorów podświetlenia do wyboru.

W opakowaniu znajdziesz ładowarkę indukcyjną i dwie małe rampy, idealne do ćwiczenia skoków i innych małych ewolucji. Wewnątrz urządzenia umieszczono specjalne sensory: żyroskop i akcelerometr. Dzięki nim piłeczka może precyzyjnie poruszać się po wskazanym kursie. Wbudowane diody Led pozwalają na wygenerowanie tysiąca kolorów, dając tym samym ogromny wybór barw, jakimi piłeczka może świecić.

Producent zapewnia 25 aplikacji na urządzenia mobilne, przeznaczone zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Kulką można sterować za pomocą smartfona lub tabletu (z systemem iOS, Android, Windows 8.0/8.1) lub używać jej jako kontrolera gry wyświetlanej na ekranie urządzenia. Dostępne aplikację gwarantują świetną zabawę i rozrywkę na długie godziny.

 

 

Gwarancja:
2 lata

Brak opinii o produkcie

Napisz opinię