PowerBank Mophie Juice Pack Helium 1500 mAh do iPhone 5 5S SE czerwony

Mophie Juice Pack Helium 1500 mAh czerwony
279.00 
IBAMOJPHR5
Czekamy na dostawę

Energia lżejsza od powietrza

Ultracienka obudowa ochronna ze zintegrowaną baterią o pojemności 1500mAh. Poczuj różnicę trzymając w dłoni cieńszą o 13% od poprzednich modeli obudowę dla iPhone 5/5S. Etui przylega idealnie do telefonu nie zwiększając znacząco jego rozmiarów tak, że aż trudno uwierzyć, że w środku jest dodatkowa bateria.

Moc, ochrona, elegancja.

Zaprojektowana tak by chronić telefon przed uszkodzeniami, na które jest narażony podczas codziennego użytkowania, zapewnia również 80% więcej energii dzięki dodatkowej wbudowanej baterii. Mophie juice pack helium pozwala na znacznie dłuższe użytkowanie iPhone 5/5S bez potrzeby korzystania z zewnętrznego źródła zasilania. Elegancka, niewielkich rozmiarów obudowa, jest idealnym dodatkiem do telefonu, który bez problemu zmieści się w kieszeni, neseserze czy bagażu podręcznym. Udoskonalone porty akustyczne , przepuszczające dźwięki z telefonu na zewnątrz, sprawiają, że wydobywająca się z nich muzyka posiada niepowtarzalne brzmienie.

Ładowanie jest łatwe.

Ładuj równocześnie swój iPhone wraz z obudową juice pack helium przy pomocy kabla USB, który znajduje się w zestawie. Dzięki wskaźnikowi LED możesz sprawdzić poziom energii jaki pozostał w baterii, a zintegrowany z obudową przełącznik umożliwia wybór momentu, w którym chcemy doładować iPhone.

Dane techniczne

Wymiary: 6,32cm x 13,94cm x 1,5cm.

Pojemność baterii: 1500mAh

Czas dodatkowych rozmów: do 6 godzin w trybie 3G

Dodatkowe wykorzystanie internetu: do 6 godzin w trybie 3G do 6 godzin w trybie LTE do 7 godzin w trybie WIFI

Dodatkowe odtwarzanie muzyki: do 30 godzin

Dodatkowe odtwarzanie wideo: do 7 godzin

Waga: 70 g

Waga [g]:
70
Wysokość [cm]:
13,94
Szerokość [cm]:
6,32
Głębokość [cm]:
1,5
Gwarancja:
1 rok
Kompatybilne z urządzeniami:
  • iPhone SE
  • iPhone 5
  • iPhone 5s

Brak opinii o produkcie

Napisz opinię