Ładowarka Innergie PowerTravel Pro biała

PowerTravel Pro
249.00 
ADP-N21AW-CA
W MAGAZYNIE
DARMOWA DOSTAWA

Ładuj swoje urządzenie gdziekolwiek jesteś

Zwiedzaj świat i zapewnij swoim urządzeniom nieprzerwane źródło energii gdziekolwiek jesteś! PowerTravel Pro to para ładowarek z podwójnym wyjściem USB do użytku w domu, w biurze, podczas podróży i w samochodzie!

 

Podwójny Port USB, Podwójna Wydajność

Dwa porty USB pozwalają na szybkie ładowanie dwóch smartphonów lub tabletów jednocześnie. Kompatybilny z ponad 10 000 urządzeń USB, wliczając w to przede wszystkim iPhone, iPad i iPod. Urządzenie również świetnie współpracuje z innymi kablami dla użytkowników smartphonów i tabletów z systemem Android i nie tylko.

 

4,2A wyjście USB dla ultraszybkiego ładowania

Każdy z portów zapewnia wysoką moc oferując 2,1A prądu ładowania dla szybszego ładowania dwóch tabletow lub jednego tabletu i smartphona. Innergie oferuje szybsze ładowanie abyś bardziej efektywnie mógł korzystać ze swojego urządzenia.

 

Wbudowane Zabezpieczenie InnerShieldTM

Produkty Innergie są bezpieczne. Wraz z technologią InnerShieldTM, wszystkie Twoje urządzenia są pod doskonałą ochroną. Zabezpieczenia nadprądowe, mocowe, nadnapięciowe, temperaturowe i zwarciowe zapewniają stabilną moc i spokojną głowę.

 

Certyfikat Apple MFi

Urządzenie posiada certyfikat Apple MFi (Made for iPod, iPhone, and iPad), który gwarantuje jakość produktu. Kompatybilny z najnowszym iOS oraz najnowszymi modelami urządzeń Apple takimi jak iPhone 6 Plus, 6, 5S, 5C, 5, iPad Air, iPad 4, iPad mini, iPod Touch 5 generacji oraz iPod nano 7 generacji.

 

Wysokiej jakości kable do szybkiego i atabilnego ładowania

Innergie używa grubszych rdzeni w przewodach aby zniwelować spadki napięć i zapewnić szybsze i bardziej stabilne ładowanie Twojego urządzenia.

 

Charge & Sync

Funkcja 2w1 pozwala na jednoczesne ładowanie Twojego urządzenia i stabilne przesyłanie danych w tym samym czasie podwajając Twoją wydajność.

 

Najważniejsze cechy:

  • Ładowarka sieciowa (PowerJoy Pro): 2 wyjście USB po 2,1A każdy
  • Ładowarka samochodowa (PowerJoy Go Pro): 2 wyjścia USB po 2,1A każdy - szybsze ładowanie każdego z urządzeń
  • Dołączony kabel Lighting (z certyfikatem MFI) pozwala na ładowanie urządzenia o 15% szybciej niż z użyciem oryginalnego kabla Apple
  • Zabezpieczenia: OVP, SCP, OPP, OCP

Brak opinii o produkcie

Napisz opinię