Pendrive PQI iConnect mini 128GB szary

Oszczędzasz 9%
PQI iConnect mini 128GB
Sugerowana cena sprzedaży: 749.00 
679.00 
Oszczędzasz: 70.00 zł (9%)
6I04-128GR1001
W MAGAZYNIE
DARMOWA DOSTAWA

PQI iConnect mini

 

Jeśli brakuje Ci pamięci na nowe filmy, zdjęcia i użyteczne aplikacje - iConnect Mini to urządzenie, którego potrzebujesz. Zewnętrzna pamięć flash na złączu Lightning zwiększy pojemność iPhona lub iPada o dodatkowe 128GB na extra filmy, zdjęcia, muzykę i dokumenty. Całą Twoją rozrywkę w postaci filmów i muzyki będziesz mógł odtwarzać bezpośrednio z iConnect Mini. Już nigdy nie będziesz się nudzić!

Potrzebujesz szybko więcej pamięci na upgrade systemu lub nowe aplikacje? Nic prostszego! Funkcja One Touch Backup zgra całą zawartość iPhona na iConnect. Jeden klik i wszystkie zdjęcia i filmy lądują na pendrivie.

Specjalny przycisk aplikacji PQiConnect pozwala robić zdjęcia nawet, gdy pamięć iPhona jest pełna i umieszczać je wprost na pamięci flash. Aplikacja wspiera funkcję Apple Touch ID, dlatego wykorzystasz ją do zabezpieczenia Twoich zdjęć i filmów zgromadzonych na iConnect za pomocą odcisku palca i odczytu Twoich linii papilarnych.

iConnect mini wyposażony jest w dwa interfejsy: Lightning oraz USB 3.0, wymiana danych pomiędzy iUrządzeniami a komputerem nigdy nie była prostsza ani szybsza. Prędkość zapisu na złączu Lightning to 15Mbps, na złączu USB 3.0 to 20Mbps.

Dzięki patentom posiadanym przez producenta PQI, iConnect Mini - jest niezmiernie mały i bije na głowę pamięci konkurentów nie tylko w wielkości, ale i prędkości. Wykonany z piaskowanego aluminium dostępny jest w trzech kolorach. Producent, stosując najmniejsze z dostępnych złącz Lightning, zadbał aby używanie iConnect nie wiązało się koniecznością zdejmowania etui. Do zestawu dołożono smyczkę, która pomoże Ci nie zgubić iConnect i zepnie go z twoim iPhonem.

Aplikacja PQiConnect oprócz wspominanych już funkcji: One Touch Backup, zapamiętywania zdjęć bezpośrednio na pamięci pendriva oraz funkcji zabezpieczania plików, wyposażona jest w manager plików porządkujący zawartość pamięci.

 

Specyfikacja:

  • Pojemność: 128GB
  • Złącza: Lightning (MFI), USB 3.0
  • Wymiary: 44,6 x 12,6 x 8 mm
  • Waga: 10 g
  • Systemy operacyjne: iOS, Mac OS X 10 i wyższe, Win 8 / Win 7/ Vista / XP
  • Kompatybilność: iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPad Air 2, iPad Air, iPad (4th generation),iPad mini4, iPad mini 3, iPad mini2, iPad mini, iPad Pro, iPod touch (5 generacja i nowsze)

Skład zestawu:

  • Pendrive PQI iConnect mini 128GB
  • Smyczka (z 2 karabińczykami spinająca iPhone and iConnect)

 

*aplikacja PQiConnect do pobrania w AppStore

 

Waga [g]:
10
Wysokość [mm]:
8
Szerokość [mm]:
44,6
Głębokość [mm]:
12,6
Gwarancja:
2 lata

Brak opinii o produkcie

Napisz opinię