Obudowa Mophie Space Pack 16GB do iPhone 5 i 5s biała

mophie space pack white
599.00 
IBAMOSP16WH
W MAGAZYNIE

Kolory: biały i czarny

 

DARMOWA DOSTAWA

Bezprecedensowa obudowa ze zintegrowaną baterią i rozszerzeniem pamięci.

Podstawową funkcją każdego etui jest ochrona sprzętu przed uszkodzeniami czy zarysowaniem. Tak jest i w tym przypadku: krawędzie iPhone'a są zabezpieczone, zachowany jest swobodny dostęp do przycisków funkcyjnych, a specjalnie wyprofilowane kanały akustyczne wzmacniają dźwięk. Jednak obudowa Mophie Space Pack to jeszcze coś więcej.

Z pozoru delikatna konstrukcja etui kryje w sobie akumulator 1700mAh zwiększający pojemność baterii telefonu do 100%. Daje to dodatkowe 8 godzin na rozmowy telefoniczne, 10 godzin oglądania filmów czy aż 40 godzin słuchania ulubionej muzyki.

Dzięki Mophie Space Pack przestrzeń do przechowywania Twoich danych powiększa się aż o 16GB (zobacz też Mophie Space Pack 32GB). Darmowa aplikacja Space porządkuje dokumenty zapisane w pamięci obudowy. Intuicyjny system zarządzania plikami pomoże Ci w organizacji zasobów, tworzeniu kolekcji, synchronizacji zdjęć i w tym podobnym. Równie łatwo będziesz mógł dzielić się swoimi plikami ze znajomymi, np. udostępniając zdjęcia na Facebooku. Funkcja AirPlay pozwoli na błyskawiczne przesłanie muzyki do wybranego urządzenia Bluetooth.

Aplikacja Space dba także o bezpieczeństwo Twoich zasobów. W dowolnej chwili możesz ustanowić 4-cyfrowe hasło dostępu.

W zestawie: etui Space Pack, kabel micro USB, skrócona instrukcja obsługi.

Waga [g]:
79,38
Wysokość [cm]:
14,38
Szerokość [cm]:
6,53
Głębokość [cm]:
1,60
Gwarancja:
2 lata
Kompatybilne z urządzeniami:
  • iPhone SE
  • iPhone 5
  • iPhone 5s

Brak opinii o produkcie

Napisz opinię