Słuchawki Beats Powerbeats2 Wireless Active Collection żółte

Słuchawki Beats Powerbeats2 Wireless Active Collection
879.00 
MKPX2ZM-A
W MAGAZYNIE
DARMOWA DOSTAWA

Korzystaj ze swobody. Dzięki bezprzewodowym, stylowym słuchawkom Powerbeats2 Wireless z kolekcji Active współpracującym z iPhonem i iPodem nic nie ogranicza Cię w wyborze miejsca i czasu treningu lub biegu. Bezprzewodowe słuchawki Powerbeats2 Wireless marki Beats, powstałe z inspiracji LeBrona Jamesa, są ponadprzeciętne — tak samo, jak sportowe wyniki, do których Cię zmotywują. Słuchawki są wyjątkowo lekkie, a znakomita charakterystyka akustyczne podwójnych przetworników słyszalna jest nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń.

Więcej swobody. Więcej mocy.

Słuchawki Powerbeats2 Wireless sprawdzają się zarówno na ulicy, jak i na boisku, co daje Ci nieograniczony wybór miejsca ćwiczeń. Bezprzewodowy interfejs Bluetooth pozwala po połączeniu z iPhonem, iPodem lub innym urządzeniem poruszać się w promieniu do około 9 metrów od niego — pozostawiając Ci swobodę ruchów i ułatwiając koncentrację. Akumulator wystarcza na 6 godzin ciągłego odtwarzania, aż do końca najtrudniejszego treningu. A gdy jest on bliski wyczerpaniu, wystarczy 15-minutowe doładowanie, aby zyskać kolejną godziną odtwarzania.

Trwałość bez końca

Niech nie zatrzyma Cię odrobina wylanego potu. Słuchawki bezprzewodowe Powerbeats2 Wireless są odporne na działanie potu i wody, a naprasowane na elemencie RemoteTalk zgrubienie pozwala uniknąć wyślizgiwania się elementu spod palców podczas regulowania głośności, zmiany utworów i nawiązywania połączeń.

Muzyka, którą możesz poczuć

Wzmocnij swoje ulubione dźwięki. Charakterystyka akustyczne podwójnych przetworników gwarantuje szerokie pasmo przenoszenia oraz wyraziste tony wysokie i mocne basy, inspirując Cię do pokonywania ograniczeń podczas treningu.

Zaprogramowane na ciężką pracę

Zaprojektowane dla sportowców, w tym dla biegaczy. A więc Także dla Ciebie. Słuchawki bezprzewodowe Powerbeats2 Wireless są lekkie i kompaktowe, a regulowane pałąki nauszne zapewniają komfortowe i pewne dopasowanie.


Cechy:

 • Aby z nich skorzystać, wystarczy połączyć je w parę z iPhonem, iPadem lub innym urządzeniem Bluetooth znajdującym się w zasięgu 9 metrów.
 • Akumulator wystarczający do sześciu godzin pracy
 • Znakomita jakość dźwięku, lekka konstrukcja i regulowane pałąki nauszne
 • Odporność na pot i wodę
 • Możliwość odbierania połączeń i sterowania odtwarzaniem muzyki bez angażowania rąk za pomocą elementu sterującego na przewodzie RemoteTalk

Zawartość opakowania:

 • Bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Powerbeats2 Wireless
 • Sztywne etui podróżne
 • Uniwersalny przewód micro USB
 • Zaczep do przewodu
 • Skrócony podręcznik

 

Typ słuchawek:
douszne
Komunikacja:
bezprzewodowe
Gwarancja:
1 rok
Kompatybilne z urządzeniami:
 • Uniwersalny