Apple Pencil

apple pencil
479.00 
MK0C2ZM-A
W MAGAZYNIE
DARMOWA DOSTAWA

Coś przypomina.

Niepodobny do niczego.

Przedstawiamy Apple Pencil dla iPada Pro.

 

Niektóre zadania wymagają precyzji jeszcze większej niż ta, którą daje iPad Pro. Włożyliśmy więc mnóstwo pracy w stworzenie rysika Apple Pencil, żeby dodać jeszcze jeden wymiar wszechstronności technologii Multi-Touch. A choć pod względem technicznym Apple Pencil nie przypomina żadnego z naszych wcześniejszych urządzeń, już od pierwszego razu poczujesz, że go znasz. Pozwoli Ci na praktycznie dowolne efekty, z dokładnością co do piksela i nieosiągalną dotąd twórczą swobodę.

 Apple Pencil

 

Twórcza swoboda bez ograniczeń.

Nawet jeśli widzisz Apple Pencil po raz pierwszy, wiesz, jak się nim posługiwać. Od pierwszej chwili robi to, czego się spodziewasz. A potem zadziwia Cię ogromem innych możliwości. Czy robisz szkic w parku na kolanie, malujesz akwarelowy portret, czy rysujesz projekt techniczny, masz do tego wszystkie narzędzia w jednym instrumencie. Choć Ty go trzymasz, on nie powstrzyma cię przed niczym.

 

Tak szybki, jak Twoje myśli.

Szybkość reakcji jest tym, co odróżnia Apple Pencil od innych narzędzi dla twórców. Opóźnienie między faktycznym rozpoczęciem rysowania a pojawieniem się efektu na ekranie zredukowano tak bardzo, że jest praktycznie nieodczuwalne.

iPad Pro potrafi odróżnić Twój palec od rysika Apple Pencil. Gdy wykryje dotknięcie rysika, przechodzi na odbiór jego sygnału z częstotliwością aż 240 razy na sekundę, a w efekcie zbiera dwa razy więcej punktów danych, niż podczas śledzenia ruchu palca. Tak duża gęstość danych w połączeniu z inteligentnym działaniem oprogramowania Apple sprawia, że tylko milisekundy dzielą obraz w Twojej głowie od obrazu pojawiającego się na ekranie.

 

Siła nacisku decyduje o grubości linii.

W smukłym korpusie rysika kryją się czujniki nacisku o złożonej konstrukcji i wysokiej dokładności, zdolne do pomiaru siły w szerokim zakresie wartości. Umieszczony w optymalnym miejscu czujnik precyzyjnie określa siłę, z jaką końcówka rysika Apple Pencil przyciska powierzchnię. Naciskasz mocniej, gdy chcesz linię grubszą. Muskasz delikatnie, żeby narysować cienką jak włos. Gama efektów jest praktycznie nieograniczona. A zatem i Twoja ekspresja.

 

Pochyl, by dodać cienie.

Dwa czujniki pochylenia wbudowane w Apple Pencil dokładnie wyznaczają orientację i kąt nachylenia dłoni. Ty swobodnie sobie piszesz lub rysujesz, a ekran Multi-Touch odczytuje względne położenia tych czujników. Możesz więc dodać efekt cieniowania, po prostu pochylając Apple Pencil tak jak tradycyjny węgiel lub ołówek.

Apple Pencil

 

Bateria wystarcza na 12 godzin.

Na ile wystarczy Ci wyobraźni?

Pod magnetyczną nasadką rysika Apple Pencil jest złącze Lightning, przez które możesz ładować Apple Pencil, po prostu podłączając do iPada Pro. Złącze jest lekko wydłużone, żeby ładowanie było możliwe nawet kiedy iPad Pro jest w silikonowym etui. Spieszy Ci się? 15 sekund wystarczy, by naładować Apple Pencil energią na pół godziny pracy. A całkowicie naładowany Apple Pencil wystarczy Ci na 12 godzin pisania, szkicowania i kreślenia.

 

15 sekund ładowania = 30 minut pracy na baterii

 

Apple Pencil

 

Ulubione apki rysują się w nowym świetle.

Używaj Apple Pencil z wbudowanymi aplikacjami, żeby w pełni wykorzystać możliwości systemu iOS 9. Apple Pencil współpracuje także z aplikacjami na iPada dostępnymi w App Store. Czyli masz przed sobą kolejny wymiar kreatywności i produktywności.

Apple Pencil

Waga [g]:
20,7
Wysokość [mm]:
175,7
Kompatybilne z urządzeniami:
  • iPad Pro 12,9 cala

Brak opinii o produkcie

Napisz opinię