Apple Gładzik Magic Trackpad

trackpad
329.00 
MC380ZM-B
W MAGAZYNIE
DARMOWA DOSTAWA

Dlaczego tylko notebooki mają mieć gest?

Użytkownicy komputerów stacjonarnych, nadszedł Wasz czas. Nowy Magic Trackpad to pierwszy gładzik Multi-Touch zaprojektowany do pracy z komputerami stacjonarnymi Mac. Zastosowano w nim tę samą technologię Multi-Touch, którą tak upodobali sobie użytkownicy notebooków MacBook Pro. I obsługuje kompletny zestaw gestów, oferując zupełnie nowy sposób sterowania komputerem oraz interakcji z elementami na ekranie. Przechodzenie między stronami internetowymi przypomina teraz przerzucanie kartek książki lub czasopisma, a przewijanie dynamiczne jest naturalniejsze. Magic Trackpad łączy się z komputerem Mac przez bezprzewodowy interfejs Bluetooth. I możesz go używać zamiast myszy lub razem z myszą, na dowolnym komputerze Mac — nawet na notebooku.

 

Największy gładzik Multi-Touch ze wszystkich.

Magic Trackpad działa tak samo, jak gładzik komputera MacBook Pro — tyle, że jest większy. Jego szklana powierzchnia jest równie przyjemna w dotyku i odporna na zużycie. Ale jednocześnie aż 80 procent większa — jest to bowiem największy gładzik Multi-Touch stworzony jak dotąd przez Apple. Oferuje Twoim palcom jeszcze więcej swobody i jeszcze więcej miejsca na przewijanie, machanie, szczypanie i obracanie. A ponieważ cała jego powierzchnia jest przyciskiem do klikania, możesz z powodzeniem używać gładzika zamiast myszy.

 

Idealnie dopasowany.

Obudowa gładzika Magic Trackpad jest wykonana z aluminium i kształtem oraz rozmiarem idealnie dopasowana do bezprzewodowej klawiatury Apple. Urządzenia ustawione obok siebie są nachylone pod tym samym kątem i mają tę samą wysokość. Możesz jednym ruchem przechodzić od pisania do wykonywania gestów albo jednocześnie pisać i używać gładzika. Perfekcyjne rozwiązanie, prawda?

Zero kabli, zero kłopotów.

Magic Trackpad komunikuje się z komputerem przez bezprzewodowy interfejs Bluetooth, a zatem nie musisz „walczyć” z uciążliwym kablem, który dyktuje Ci rozmieszczenie przedmiotów na biurku. Wystarczy skojarzyć Magic Trackpad z komputerem Mac obsługującym Bluetooth, by cieszyć się swobodą i niezawodnością połączenia na odległość nawet 10 metrów. Magic Trackpad wykrywa okresy braku aktywności i jest wyposażony w wyłącznik zasilania. Oba te rozwiązania pozwalają zaoszczędzić energię baterii, która dzięki temu wystarcza na kilka miesięcy swobodnej pracy.

 

Dotknij swoich aplikacji.

Cała powierzchnia gładzika Magic Trackpad jest jednym dużym przyciskiem, a zatem można kliknąć go w dowolnym miejscu. Magic Trackpad obsługuje także komplet gestów, w tym przewijanie dwoma palcami, szczypanie w celu powiększenia, obracanie opuszkami palców, machanie trzema palcami, aktywowanie Exposé i przełączenia między aplikacjami za pomocą czterech palców.

Kompatybilne z urządzeniami:
  • MacBook Air 11'
  • MacBook Air 13'
  • MacBook Pro 13'
  • MacBook Pro 15'
  • MacBook Pro Retina 13'
  • MacBook Pro Retina 15'
  • iMac
  • Mac mini
  • Mac Pro

Brak opinii o produkcie

Napisz opinię