Apple AirPort Express

479.00 
MC414Z-A
W MAGAZYNIE
DARMOWA DOSTAWA

AirPort Express

Jednoczesna praca w dwóch zakresach częstotliwości Wi-Fi 802.11n. Szybka i łatwa konfiguracja z iPhone'a, iPada, iPoda touch lub komputera Mac. Działa szybko pod każdym względem.

AirPort

 

Łatwa konfiguracja.

Z pudełka do sieci, raz-dwa.

Ze stacją AirPort Express uruchomienie nowej sieci Wi-Fi zajmie Ci mniej czasu - i będzie kosztowało mniej wysiłku - niż zaparzenie herbaty. A to za sprawą asystenta ustawień wbudowanego w system iOS oraz Narzędzia AirPort w systemie OS X. Jeśli natomiast używasz komputera PC z systemem Windows, Narzędzie AirPort możesz bezpłatnie pobrać z Internetu. Gdy tylko podłączysz stację bazową AirPort Express do zasilania i do modemu DSL lub kablowego, możesz przystąpić do wykonywania prostych instrukcji wyświetlanych na ekranie komputera lub urządzenia z systemem iOS. Nie musisz wykonywać żadnych skomplikowanych czynności ani poznawać technicznej terminologii. Asystent ustawień robi wszystko za Ciebie.

 

Jednoczesna praca w dwóch zakresach częstotliwości 802.11n.

Najlepsze połączenie dla każdego z Twoich urządzeń.

 

Szybka sieć 802.11n w podwójnej dawce.

Stacja bazowa AirPort Express może pracować jednocześnie w dwóch zakresach częstotliwości Wi-Fi 802.11n. Oznacza to, że przesyła dane jednocześnie na częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz. Każde z Twoich urządzeń bezprzewodowych automatycznie korzysta z najlepszego dostępnego zakresu częstotliwości i osiąga maksymalną możliwą szybkość transmisji.

Większy zasięg istniejącej sieci Wi-Fi.

Jeśli masz już w domu sieć bezprzewodową i chcesz zwiększyć jej zasięg, AirPort Express Ci w tym pomoże. Po prostu ustaw stację AirPort Express w zasięgu głównej stacji bazowej - może to być AirPort Extreme, AirPort Time Capsule lub inna stacja AirPort Express - w pobliżu miejsca, w którym chcesz korzystać z bezprzewodowego połączenia. Uruchom intuicyjną aplikację Narzędzie AirPort na swoim urządzeniu z systemem iOS lub na komputerze Mac, a po kilku minutach Twoja sieć Wi-Fi będzie sięgać dalej.

Tworzenie sieci dla gości.

Skonfiguruj osobną sieć Wi-Fi z odrębnym hasłem tylko dla gości. Wystarczy włączyć nową funkcję sieci dla gości, a uzyskają oni dostęp do Internetu, jednak bez dostępu do głównej sieci, komputerów, drukarek czy dysków twardych z połączeniem do sieci LAN.

 

AirPlay

Niech muzyka gra w całym domu.

 AirPort

Odtwarzaj muzykę z iTunes przez domowe głośniki. Bezprzewodowo.

AirPlay pobiera muzykę z biblioteki iTunes na komputerze, telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch i wysyła ją bezprzewodowo do dowolnych głośników lub zestawu stereofonicznego w Twoim domu. Wystarczy podłączyć głośniki do stacji AirPort Express za pomocą kabla (sprzedawanego oddzielnie). Teraz w aplikacji iTunes w komputerze lub aplikacji Muzyka w urządzeniu z systemem iOS wybierz głośniki, w których ma grać Twoja muzyka. Jeśli masz więcej niż jedną stację AirPort Express podłączoną do głośników, możesz odtwarzać tę samą muzykę z iTunes w komputerze Mac lub PC przez wszystkie głośniki jednocześnie. Masz już sieć Wi-Fi? Zainstaluj AirPort Express, aby wzbogacić jej możliwości o strumieniowe przesyłanie muzyki i stworzyć w całym domu niepowtarzalną muzyczną atmosferę.

Wypróbuj głośniki zgodne z AirPlay.

Technologia AirPlay w telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki na głośnikach zgodnych z AirPlay oferowanych przez różne firmy. Nie potrzeba do tego kabla ani stacji dokującej.

 

Drukowanie bezprzewodowe.

Z dowolnego miejsca w domu. Prosto na drukarkę.

AirPort

Drukuj bez kabli.

Z tyłu stacji AirPort Express znajduje się port USB przeznaczony dla drukarki. Wystarczy ją podłączyć, żeby w mgnieniu oka drukować z każdego pokoju w domu. A ponieważ stacja AirPort Express współpracuje z komputerami Mac i PC, każdy domownik będzie mógł drukować na centralnie udostępnionej drukarce. Bezprzewodowo, rzecz jasna.*

*Drukowanie bezprzewodowe przez USB wymaga kompatybilnej drukarki i systemu OS X w wersji 10.2.7 lub nowszej, systemu Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) lub Windows 8.

 

Zgodność i bezpieczeństwo.

Bezpieczniejszy Internet dla wszystkich.

 

AirPortBezpieczna i niezawodna droga do Internetu.

AirPort Express zawiera wbudowaną zaporę, która tworzy skuteczną barierę między Twoją siecią a Internetem, chroniąc dane przed atakami. Podczas wstępnego konfigurowania stacji AirPort Express zapora sieciowa włącza się automatycznie. A Ty możesz bez obaw surfować w Internecie.

 

AirPortNiech goście poczują się jak w domu ze stworzoną dla nich siecią Wi-Fi.

Sieć użyczana to funkcja umożliwiająca skonfigurowanie osobnej sieci Wi-Fi tylko dla gości. Taka sieć może być zabezpieczona innym hasłem niż Twoja sieć główna albo otwarta dla wszystkich. Sieć użyczana zapewnia wyłącznie dostęp do Internetu, a zatem Twoja główna sieć (w tym drukarka i wszelkie urządzenia podłączone do sieci LAN) pozostaje bezpieczna.

 

AirPortSieć Wi-Fi dostępna z każdego urządzenia.

Mac. PC. iPhone. iPad. Apple TV. Dosłownie każde Twoje urządzenie z interfejsem Wi-Fi współpracuje z AirPort Express. Dzieje się tak, gdyż AirPort Express jest zgodny z urządzeniami korzystającymi ze standardu 802.11a, 802.11b, 802.11g i 802.11n

 

AirPortMożesz wybrać połączenie przewodowe.

Stacja AirPort Express jest wyposażona w port Ethernet 10/100BASE-T LAN do szybkiej komunikacji przewodowej z komputerem stacjonarnym, dyskiem sieciowym, nagrywarką wideo lub innym urządzeniem. Gdyby jeden port okazał się niewystarczający, po prostu podłącz do niego koncentrator Ethernet.

 

Wymagania systemowe

Konfiguracja i administracja

 • Urządzenie iOS z systemem iOS 6 lub nowszym i Narzędziem AirPort
 • Komputer Mac z systemem OS X Lion, wersja 10.7.3 lub nowsza i Narzędziem AirPort 6.1
 • Komputer Mac z systemem OS X, wersja 10.5.7 lub nowsza i Narzędziem AirPort 5.6.1
 • Komputer PC z systemem Windows 7 lub nowszym i Narzędziem AirPort 5.6.1

 

Współużytkowanie drukarki USB

 • Drukarka USB
 • Komputer Mac z systemem OS X, wersja 10.2.7 lub nowsza
 • Komputer PC z systemem Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) lub Windows 8

 

Dostęp dla urządzeń bezprzewodowych

 • Wszystkie urządzenia wykorzystujące sieć Wi-Fi korzystające ze specyfikacji 802.11a/b/g/n

 

Gwarancja:
1 rok
Kompatybilne z urządzeniami:
 • iPhone 4
 • iPhone 4s
 • iPhone 5s
 • iPad Air
 • iPad mini
 • iPad retina
 • iPad 2

Brak opinii o produkcie

Napisz opinię